STS
fot. GG League/Maciej Kołek

PRIDE odpada z GG League 2018, wygrane x-komu i Windigo

Zapadły już pierwsze rozstrzygnięcia podczas poznańskich finałów Good Game League 2018. Z rozgrywanymi w stolicy Wielkopolski pożegnało się bowiem PRIDE, które przegrało dziś drugi mecz z rzędu.

Kilka godzin wcześniej pogromcami Polaków okazali się być gracze Valiance & Co. Teraz natomiast podopiecznych Piotra „neqsa” Lipskiego ograło nie mające jak dotychczas większych sukcesów Illuminar Gaming, które okazało się lepsze zarówno na Mirage’u, jak i na Inferno. Oczywiście trzeba oddać ekipie PRIDE, że zwłaszcza na tej drugiej mapie próbowało jeszcze walczyć, chociaż już wtedy jej los był przesądzony.

Drugiego zwycięstwa nie zgarnął Pompa Team, który całkiem nieźle zaczął pojedynek z Windigo Gaming, ale z czasem musiał ustąpić pola rywalom, którzy niedawno awansowali do ESL Pro League. O wiele lepiej spisał się za to x-kom team, który jest pierwszą dziś polską drużyną, która poradziła sobie z zagranicznym przeciwnikiem. Podopieczni Adriana „IMD” Piepera nieoczekiwanie okazali się lepsi od wyżej notowanych Duńczyków z Fragsters.

Komplet wyników drugiej serii spotkań prezentuje się następująco:

16 czerwca

Grupa A

13:00 PRIDE 0:2 Illuminar Gaming
Mirage 10:16
Inferno 13:16

Grupa B

13:00 Windigo Gaming 2:0 Pompa Team
Inferno 16:10
Mirage 16:5

Grupa D

13:00 Fragsters 0:2 x-kom team
Inferno 14:16
Cache 11:16

Już za chwilę rozpoczną się trzy kolejne pojedynki – Valiance & Co podejmie Illuminar Gaming, ALTERNATE aTTaX zmierzy się z Vex.eSport, zaś Team Kinguin stanie naprzeciwko x-kom teamu. Wybrane spotkania oglądać można na prywatnym kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego na Twitchu. Po więcej informacji na temat Good Game League 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

draken dołączy do Fnatic?

Co się odwlecze, to nie uciecze – wiele wskazuje, że to stare ludowe porzekadło będzie można odnieść do sytuacji Maikila "Goldena" Selima, który już k...