EU LCS
fot. Riot Games

ESPN: Znamy komplet uczestników EU LCS 2019. W grze m.in. North, Rogue i SK

Zmiany w liście drużyn walczących w EU LCS coraz bliżej. Już w listopadzie Riot ogłosi dziesięć formacji, które będą częścią nowej, franczyzowej wersji najbardziej prestiżowych europejskich rozgrywek LoL-a. Według informacji pozyskanych przez ESPN Esports tę czołową dziesiątkę poznaliśmy już wczoraj.

Jak poinformował amerykański serwis, do grona pięciu dotychczasowych zespołów oraz Astralis dołączą North, Rogue, SK Gaming oraz Movistar Riders. ESPN zaznaczył przy tym, że ta lista nie jest jeszcze ostateczna, bowiem negocjacje Riot z przedstawicielami niektórych organizacji wciąż trwają. Szanse na ich niepowodzenie są jednak znikome.

Jeśli informacje ESPN Esports zostaną potwierdzone, to lista uczestników EU LCS 2019 będzie prezentować się następująco:

Astralis

Fnatic

G2 Esports

Misfits Gaming

Movistar Riders

North

Rogue

Schalke 04

SK Gaming

Team Vitality

Na chwilę obecną pewne są tylko rozstanie Giants Gaming oraz Unicorns of Love z EU LCS. Włodarze hiszpańskiej organizacji ogłosili odrzucenie swojej aplikacji na początku października, zaś o pożegnaniu UoL z europejskimi rozgrywkami poinformował w ostatni piątek Fabian „Sheepy” Mallant.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

OpTic pokonuje BIG i melduje się w finale cs_summit 3

OpTic Gaming wzięło rewanż na BIG za wcześniejszą porażkę w trakcie cs_summit 3. Dzięki wygranej 2:0 nad niemiecko-brytyjską formacją Duńczycy zameldo...

>