STS
AGO Esports
fot. StarLadder

AGO z drugim zwycięstwem w ESEA MDL. Polacy pokonują expert

AGO Esports zakończyło swój kolejny mecz w ESEA Mountain Dew League. Polacy zmierzyli się w nim z niemieckim expert eSport. Po zaciekłej walce nasi rodacy koniec końców zdołali pokonać swoich rywali, a pojedynek na Inferno zakończył się wynikiem 16:13.

AGO Esports 16 : 13 expert eSport

(ESEA MDL Season 30 – 3. tydzień)
16 9 Inferno 6 13
7 7

Przez zdecydowaną większość pierwszej połowy lepiej radzili sobie zawodnicy AGO Esports. Jastrzębie rozpoczęły grę od wygranej w pierwszych pięciu rundach, a potem oddały trzy oczka rywalom. Gracze expert nie byli jednak w stanie odrobić strat i już wkrótce oddali taką samą liczbę punktów przeciwnikom, a następnie podwoili swój dorobek. Nasi rodacy przed zamianą stron zatriumfowali jeszcze raz, dzięki czemu prowadzili 9:6.

Na początku drugiej części spotkania pałeczkę przejęli Niemcy, którzy pozwalając zgarnąć Polakom nieliczne punkty prędko doprowadzili do remisu 12:12. W następnych rundach obie ekipy szły łeb w łeb, a walka była naprawdę zażarta. Ostatecznie pod koniec meczu Jastrzębie zgarnęły cztery oczka z rzędu i zakończyły pojedynek wynikiem 16:13.

Dzięki dzisiejszej wygranej reprezentanci AGO Esports awansowali na 5. pozycję w klasyfikacji ligowej. Polacy na swoim koncie mają dwa zwycięstwa i sześć porażek. Po więcej informacji na temat 30. sezonu ESEA Mountain Dew League zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Get Rekd: Co zrobić, gdy król straci swoją koronę?

Za nami dwie kolejki wiosennego splitu League of Legends European Championship. Wielu z nas jest zaskoczonych, jak dobrze wyglądają odmienione europej...