fot. ESL/Bart Oerbekke

NEO zagra z Heroic podczas ECS Season 7 Pinnacle Cup

Od grudnia ubiegłego roku Filip „NEO” Kubski pozostaje na bezrobociu. Legendarny zawodnik jednak nie próżnuje i od pewnego czasu występuje wraz ze sformowanym przez siebie rodzimym składem, zaś już w tym tygodniu zobaczymy go w barwach Heroic podczas ECS Season 7 Pinnacle Cup.

31-latek będzie pełnić w skandynawskiej formacji rolę zmiennika. Zajmie on miejsce, które dziś zwolnił przesunięty na ławkę rezerwowych Asger „AcilioN” Larsen. Debiut Polaka w tymczasowo przywdzianych barwach nastąpi już we wtorek o godzinie 21:00 – wtedy to Heroic podejmie bułgarskie Windigo Gaming na inaugurację wspomnianego Pinnacle Cup. Daty kolejnych spotkań, w których dane nam będzie oglądać NEO, nie są jeszcze znane i ich terminy powinniśmy poznać w najbliższym czasie.

W tej sytuacji skład Heroic w ECS Season 7 Pinnacle Cup będzie prezentować się następująco:

  • Patrick „es3tag” Hansen
  • Adam „friberg” Friberg
  • Daniel „mertz” Mertz
  • Benjamin „blameF” Bremer
  • Filip „NEO” Kubski – zmiennik
  • Luis „peacemaker” Tadeu – trener

Przypomnijmy, że od kilku tygodni Kubski występuje w miksowym składzie 2k19PL, w którym, poza nim, znajdują się również m.in. Paweł „innocent” Mocek czy Paweł „reatz” Jańczak. Niedawno pojawiły się plotki sugerujące, że drużyna byłego zawodnika Virtus.pro może uzyskać wsparcie marki ZOWIE i to właśnie m.in. w celu załatwienia formalności związanych z tą kwestią NEO miał udać się do Korei Południowej. Więcej na ten temat pod tym adresem.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ujawniono zaproszenia do ECS Pinnacle Cup. ENCE i x-kom wśród uczestników

FACEIT ujawnił pełną listę zespołów zaproszonych do udziału w eliminacjach do Esports Championship Series Season 7. W ECS Pinnacle Cup (znanym wcześni...