fot. Ultraliga/Radosław Makuch

W walce o podium Ultraligi. Dzisiaj starcie Illuminar z PRIDE

Spośród ośmiu drużyn walczących o mistrzostwo pierwszego sezonu Ultraligi pozostała już tylko połowa. Czwórkę najlepszych formacji stanowią te same ekipy, które znalazły się w górnej połowie tabeli fazy zasadniczej. Są nimi Rogue Esports Club, devils.one, PRIDE oraz Illuminar Gaming. Już dzisiaj jednak poznamy kolejną wyeliminowaną drużynę, a wyłoni ją starcie iHG z Orłami.

PRIDE vs Illuminar Gaming
17:00

Patrząc na dotychczasową podróż obu zespołów do dzisiejszego spotkania gołym okiem widać, że to Paweł „delord” Szabla i kompani mieli znacznie więcej problemów. Od fatalnego wręcz wejścia w fazę zasadniczą, przez mozolną poprawę swojej sytuacji w tabeli i przypieczętowanie czwartego miejsca, aż do dreszczowca z Wisłą Płock, gdzie Illuminar mimo prowadzenia 2:0 wygrało dopiero po pełnej serii BO5. Gdzie leżą problemy iHG – o tym wiedzą co najwyżej sami zawodnicy i sztab. Zdaniem Gawła „Kashtelana” Paprzyckiego z częścią kłopotów udało się uporać i to powinno wystarczyć, aby wygrać dzisiaj z PRIDE.

Jednak opinia midlanera Illuminar może być podana w wątpliwość porównując dotychczasowe rezultaty obu drużyn w pierwszym sezonie Ultraligi. O iHG już powiedzieliśmy, a przy PRIDE obrońca tytułu wypada zwyczajnie blado. Solidne, trzecie miejsce w klasyfikacji, które ani razu nie było zagrożone, i bezproblemowe zwycięstwo z ACTINA PACT dają dość jasny obraz faworyta w tym spotkaniu. Nieco odmiennego zdania jest zawodnik Orłów, Damian „defles” Filipow, według którego PRIDE wygra, ale po wyrównanym starciu. Czy faktycznie będziemy świadkami zaciętej walki? Przekonamy się już dziś wieczorem.

Mecze Ultraligi będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w telewizji oraz w internecie. Transmisja z dzisiejszego spotkania rozpocznie się o godzinie 17:30, a poprzedzi ją studio przedmeczowe. Więcej informacji dotyczących pierwszego sezonu rozgrywek organizowanych przez Polsat Games znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Co zawiera i jak działa Apex Legends Battle Pass?

Dzisiejszego wieczoru, a konkretniej o godzinie 18:00, na oficjalnych serwerach Apex Legends pojawi się długo wyczekiwany przez fanów pierwszy sezon,...

>