fot. Meulemans Benjamin/@benmlns

Wraca ECS Season 7, Virtus.pro podejmie Vitality na początku trzeciego tygodnia

Ponad miesiąc trwała przerwa w rozgrywkach Esports Championship Series Season 7, ale dziś dobiegła ona końca. Dzięki temu ponownie dane nam będzie zobaczyć w akcji reprezentantów Virtus.pro, którzy podejmą trzecią już próbę awansu na lanowe finały rozgrywek. Do trzech razy sztuka?

Team Vitality vs Virtus.pro
20:00 (BO3)

W poprzednich tygodniach rodzima piątka odpadała z rywalizacji już na początku, uznając wyższość najpierw FaZe Clanu, później zaś North. Co prawda w obu tych spotkaniach Virtusi zaprezentowali się nawet dobrze, ale finalnie wynik daleki był od ideału, wobec czego dziś podczas meczu z Teamem Vitality musi być po prostu lepiej. Ale trudno powiedzieć czy faktycznie lepiej będzie, bo podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego ostatnimi czasy nie byli w stanie poradzić sobie ani na lanie Charleroi Esports 2019, ani też przy okazji ESL One Cologne 2019, a to nie jest dobry prognostyk przed starciem z dziesiątą obecnie drużyną świata.

Rosyjskojęzyczną transmisję z meczu pomiędzy Teamem Vitality a Virtus.pro obejrzeć będzie można za pośrednictwem oficjalnego kanału StarLaddera na Twitchu. Po więcej informacji na temat ECS Season 7 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

BIG górą w pojedynku z ex-3DMAX w ESL Pro League

W grupie D trwającego sezonu ESL Pro League nic nie jest jeszcze jasne. A wszystko dzięki BIG, które minionej nocy pokonało ex-3DMAX i teoretycznie ma...