fot. ESL/Adam Łakomy

Trwa pierwszy tydzień ESL MP w CS:GO, dziś do gry wchodzą AGO i PACT

Pierwszy dzień ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 stał pod znakiem podziału punktów, a jak będzie dziś? Przekonamy się już za kilka godzin, gdy do gry wejdą m.in. AGO Esports oraz Actina PACT, czyli odpowiednio półfinalista oraz wicemistrz ostatniego sezonu rozgrywek.

ERROR 404 by Codewise vs AGO Esports
19:00 (2xBO1)

Bez wątpienia w poprzedniej edycji ESL MP gracze AGO liczyli na zdecydowanie więcej, ale niespodziewania porażka z PACT przekreśliła ich szanse na obronę tytułu. Teraz ma być jednak lepiej, zwłaszcza że podopieczni Mikołaja „miNiroxa” Michałkowa zdążyli w międzyczasie dotrzeć do wielkiego finału WESG 2018, co na pewno znacznie zwiększyło ich pewność siebie. Z drugiej strony popularne Jastrzębie mają problem z ustabilizowaniem swojej formy i to właśnie w tym swojej szansy upatrywać może ERROR 404 by Codewise Gaming. Przed beniaminkiem bez wątpienia trudne zadanie i dziś musi on wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, by zacząć punktować, bo w kolejnych tygodniach wcale łatwiej nie będzie.

Actina PACT vs x-kom team
21:00 (2xBO1)

Od czasu zakończenia ostatniego sezonu sygnowanych przez ESL Mistrzostw Polski zarówno w szeregach Actina PACT, jak i x-kom teamu doszło do sporych zmian. Ci drudzy postawili na rewolucję jeszcze pod koniec ubiegłego roku, pierwsi natomiast przeprowadzili ją stosunkowo niedawno, ale tak czy inaczej oznacza to, że obie drużyny mają znowu czystą kartę. I na obu spoczywać będzie spora presja – PACT to przecież nadal aktualni wicemistrzowie, x-kom natomiast nigdy nie ukrywał swoich ambicji i zapewne nie chce pozwolić sobie na kolejne niepowodzenie. W obliczu tego wszystkiego trudno jednoznacznie określić faworyta tego meczu i wielce prawdopodobne, że czeka nas podział punktów.

Oba mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w CS:GO zapraszamy do naszej relacji:

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
TACO

Bez niespodzianek w grupie B IEM Sydney

Każda drużyna, która przyleciała rywalizować na Intel Extreme Masters Sydney miała okazję już chociaż raz zaprezentować swoje możliwości. Nieco wcześn...