STS
fot. ESL/Bart Oerbekke

Mecz o fotel wicelidera ESL MP – Wisła Płock vs x-kom team

Dopiero co zakończyła się druga seria spotkań w ramach ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019, a tymczasem… dziś zaczyna się seria trzecia. Zainaugurują ją Wisła Płock oraz x-kom team, czyli dwie ekipy, które mają na ten moment największe szanse na fotel wicelidera rozgrywek. Wisła Płock vs x-kom team 19:00 (2xBO1) Teoretycznie lepiej dotychczas radził sobie x-kom […]

Dopiero co zakończyła się druga seria spotkań w ramach ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019, a tymczasem… dziś zaczyna się seria trzecia. Zainaugurują ją Wisła Płock oraz x-kom team, czyli dwie ekipy, które mają na ten moment największe szanse na fotel wicelidera rozgrywek.

Wisła Płock vs x-kom team
19:00 (2xBO1)

Teoretycznie lepiej dotychczas radził sobie x-kom team, który nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Problem w tym, że Paweł „innocent” Mocek i spółka aż trzy mecze zremisowali, przez co mają dokładnie tyle samo punktów, co Wisła Płock. A ta przecież dwukrotnie już musiała uznać wyższość rywali, niemniej ratuje ją fakt, że dwa razy sama opuszczała serwer z kompletem punktów. Tak czy inaczej, faworytem bez wątpienia będzie x-kom, który ma coś do udowodnienia, bo mimo kilku sukcesów nigdy nie zdołał stanąć na podium ESL MP. Z drugiej strony to zdejmuje całą presję z Wisły, która zwyczajnie może, ale nie musi. Ma to swoje plusy i minusy, chociaż pamiętajmy, że niedawno problemy z Nafciarzami mieli obrońcy tytułu z ex-devils.one, więc i dziś wszystko jest możliwe.

Mecz wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w CS:GO zapraszamy do naszej relacji:

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja CS:GO – tarcze dostępne w trybie Danger Zone

Regularność ostatnich aktualizacji od Valve bywa zaskakująca. Dziś bowiem amerykański producent uraczył nas kolejnymi poprawkami związanymi z Counter-...