Jankos
fot. Riot Games

G2 Esports miażdży SKT T1 na początek fazy grupowej MSI 2019!

Takiego obrotu spraw nie spodziewał się chyba żaden fan League of Legends! G2 Esports w kapitalnym stylu rozprawiło się z mistrzami LCK w inauguracyjnym spotkaniu fazy grupowej Mid-Season Invitational 2019, pokonując ich w niecałe pół godziny.

G2 Esports 1:0 SK telecom T1

G2 Esports wywierało ogromną presję na rywalach już od pierwszych minut spotkania. Grający Elise Marcin „Jankos” Jankowski notorycznie pojawiał się w dżungli Kima „Clida” Tae-mina, przeszkadzając mu w rozwinięciu skrzydeł swoim Lee Sinem. Co ciekawe pierwsza krew nie została przelana przez naszego rodaka, lecz przez Lukę „Pekza” Perkovicia, który razem ze swoim kompanem z dolnej alejki ograł przeciwników w sytuacji 2v2. Fenomenalne makro ze strony G2 zaowocowało w zniszczenie większej liczby płyt opancerzenia wieży oraz wysunięcie się na spore prowadzenie w złocie jeszcze przed 20 minutą starcia.

Do pojawienia się kolejnych zabójstw w tabeli wyników musieliśmy poczekać aż do 23. minuty spotkania, kiedy to G2 w rewelacyjnym stylu wyeliminowało dwóch przeciwników, tracąc przy tym tylko jednego gracza. Przewaga liczebna pozwoliła Jankosowi i jego kompanom zgarnąć Nashora i wrzucić piąty bieg. SK telecom T1 nie potrafiło poradzić sobie z niesamowicie rozpędzonymi oponentami i po przegraniu kolejnej walki musiało pogodzić się z druzgocącą porażką.

Za chwilę rozpocznie się spotkanie Teamu Liquid z Flash Wolves. Wszystkie mecze Mid-Season Invitational 2019 możecie obejrzeć z polskim komentarzem na kanałach Polsat Games – zarówno w telewizji, jak i w internecie na YouTube oraz Twitchu. Więcej informacji dotyczących tegorocznej edycji MSI znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Minor z Fnatic, mousesports i North. A gdzie miejsce dla Polaków?

Jeszcze ponad trzy miesiące dzielą nas od startu StarLadder Major Berlin 2019. Teoretycznie szmat czasu, ale w praktyce zleci to bardzo szybko. Tym ba...

>