fot. ESL/Helena Kristiansson

TaZ kontra Virtus.pro. Hitowe pojedynki w ESL MP!

Zapowiada się naprawdę emocjonujący dzień w ESL Mistrzostwach Polski Wiosna 2019! Aż sześć spotkań, z czego w aż czterech wystąpią obrońcy tytułu z Aristocracy. Zresztą, dziś na serwerze pojawi się niemal cała ligowa śmietanka, także na pewno będzie co oglądać i komu kibicować.

Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka muszą teraz nadrabiać zaległości, bo przez pewien czas nie występowali w ESL MP z uwagi m.in. na ESL Pro League. Dziś więc przed byłymi zawodnikami devils.one nie lada zadanie, bo przyjdzie im zmierzyć się z AGO Esports i Virtus.pro, czyli teoretycznie dwoma najpoważniejszymi kontrkandydatami do mistrzowskiego trofeum. Na ten moment trudno nawet jednoznacznie określić, kto i kiedy uchodzić będzie za faworyta, bo cała trójka prezentuje się dość niestabilnie i żadne rozstrzygnięcie nie będzie zaskoczeniem. Warto jednak nadmienić, że o ile AGO zanotowało udany start, tak VP i Arcy w pierwszych meczach prezentowały się dość przeciętnie, w związku z czym nie mogą sobie już pozwolić na kolejne straty punktów.

A w międzyczasie bezpośredni bój stoczą również x-kom team i Izako Boars, czyli odpowiednio lider oraz czwarty w tabeli zespół. Bez wątpienia można stwierdzić, że mało kto spodziewał się, iż po niedawnej małej rewolucji kadrowej Oskar „oskarish” Stenborowski wraz z kolegami tak szybko zaczną notować dobre wyniki, a tymczasem obecnie pozostają oni jedyną drużyną w stawce, która nie doznała jeszcze goryczy porażki. Nieco inaczej wygląda to w przypadku podopiecznych organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego, którzy mają raczej uczucia dość mieszane, albo może nawet słabe po dwóch poniedziałkowych porażkach z Aristocracy.

Wtorkowy harmonogram prezentuje się następująco:

21 maja
17:00 AGO Esports vs Aristocracy Mirage
18:00 Aristocracy vs AGO Esports Dust2
19:00 x-kom team vs Izako Boars Vertigo
20:00 Izako Boars vs x-kom team Inferno
21:00 Aristocracy vs Virtus.pro Nuke
22:00 Virtus.pro vs Aristocracy Train

Mecz wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w CS:GO zapraszamy do naszej relacji:

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rework Cache'a na finiszu?

Nieco ponad miesiąc minął od momentu, gdy Shawn „FMPONE” Snelling po raz ostatni dał nam znać o postępie prac nad odświeżoną wersją Cache'a. Myśleliśc...

>