fot. ESL

Nieudany start Izako Boars w ESEA MDL. Dziki ulegają ekipie ScreaMa

Izako Boars w swoim pierwszym spotkaniu w ramach 31. sezonu ESEA Mountain Dew League zalicza porażkę. Drużyna prowadzona przez Karola „tecka” Kapczyńskiego nie była w stanie dotrzymać tempa Teamu GamerLegion i ostatecznie musiała uznać wyższość rywala.

GamerLegion 16 : 9 Izako Boars

(ESEA MDL Season 31 Europe)
16 10 Inferno 5 9
6 4

Pistoletówka padła łupem graczy z Polski, którzy świetnie poradzili sobie z odbiciem A. Niestety już w drugiej rundzie podopieczni Christiana „Chrillego” Lindberga zaskoczyli Dziki forcem i wywalczyli pierwsze oczko, co zresetowało finanse tecka i spółki. Po kolejnych odsłonach dominacja międzynarodowego składu trwała w najlepsze i GamerLegion błyskawicznie uciekło z rezultatem na 7:2. Izako Boars w końcowym etapie pierwszej połowy przebudziło się i zaczęło punktować, ostatecznie nieco redukując przewagę rywala do „tylko” pięciu rund.

Po zmianie stron Adil „ScreaM” Benrlitom i spółka do swojego dorobku dopisali drugą pistoletówkę, a także kolejną potyczkę, co przełożyło się na prowadzenie 12:5. Wtedy jednak na wysokości zadania stanął Sebastian „NEEX” Trela, który zapewnił swojej drużynie szóste oczko, co w znaczący sposób ograniczyło finanse przeciwnika. Niestety ekipa znad Wisły nie wykorzystała tej szansy na przechylenie szali zwycięstwa na swoją stronę i poległa w kolejnej rundzie. To pozwoliło GamerLegion na zdobycie piętnastej rundy i nawet pomimo walki IB o remis, ostatecznie Dziki musiały pogodzić się z porażką.

To nie było jedyne dzisiejsze spotkanie, w którym mogliśmy zobaczyć IB. Dziki już za moment podejmą x-kom team w ESL Mistrzostwach Polski Wiosna 2019. Transmisję z tego meczu oglądać będzie można za pośrednictwem kanału ESL.TV CS:GO. Jeśli chodzi natomiast o ESEA MDL Season 31, to więcej informacji na temat tych rozgrywek znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Minise, Taz Kinguin

AGO i Aristocracy zgarniają po 3 punkty. TaZ i spółka wskakują na podium ESL MP

Pierwszy dziś hitowy pojedynek w ESL Mistrzostwach Polski Wiosna 2019 za nami. Ani AGO Esports, ani też Aristocracy nie zgarnęły kompletu punktów – ob...