fot. ESL/Bart Oerbekke

Rozgrzewka przed eliminacjami do Minora – Virtus.pro podejmie Epsilon w ESEA MDL

W piątek polskie drużyny podejmą trzecią już próbę przebrnięcia przez otwarte eliminacje do europejskiego Minora, lecz tylko jedna z nich będzie miała okazję wcześniej rozgrzać się w oficjalnym meczu. Virtus.pro rozegra bowiem swoje ósme już spotkanie w 31. sezonie ESEA Mountain Dew League – przeciwnikiem popularnych Niedźwiedzi będzie Epsilon Esports.

Epsilon Esports vs Virtus.pro
15:00 (BO1, Mirage)

Po dwóch pierwszych turniejach eliminacyjnych do Minora międzynarodowy skład może sobie pluć w brodę – Teodor „SPELLAN” Nikolov wraz z kolegami dwukrotnie otarli się przecież o awans do dalszej części rozgrywek, w decydujących spotkaniach ulegając Sprout oraz Teamowi GamerLegion. Virtus.pro z kolei w tych zmaganiach nie radziło sobie tak dobrze, nie będąc w stanie dotrzeć do końcowego etapu rywalizacji. Obecna tabela ESEA MDL także faworyzuje Epsilon – skład ten plasuje się w niej na wysokiej piątej lokacie z piętnastoma punktami na swoim koncie, podczas gdy VP w siedmiu podejściach tylko trzy razy ograło swojego rywala. Polacy muszą więc wziąć się do roboty, jeśli pragną zachować szansę na powrót do ESL Pro League.

Polskojęzyczną transmisję z meczu pomiędzy Epsilon Esports a Virtus.pro obejrzeć będzie można za pośrednictwem ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat 31. sezonu ESEA Mountain Dew League zapraszamy do naszej relacji:

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

DH Masters: Team Liquid vs FaZe Clan – statystyki graczy

W finale górnej drabinki grupy A zatriumfował Team Liquid, tym samym zapewniając sobie bezpośredni awans do półfinału DreamHack Masters Dallas 2019. Z...

>