STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Coraz gorsza sytuacja Izako Boars w ESEA MDL, x-kom i AGO ze zwycięstwami

Za polskimi drużynami wyjątkowo pracowity dzień w ramach 31. sezonu ESEA Mountain Dew League, bowiem nasi rodacy pojawili się na serwerze w sumie osiem razy. Niestety, trzeba uczciwie przyznać, że nadwiślańskie piątki nie mogą zaliczyć czwartku do udanych, gdyż tylko trzykrotnie udało im się sięgnąć po zwycięstwo.

Najwięcej spotkań, bo aż cztery, rozegrał x-kom team. Daniel „STOMP” Płomiński i spółka rozpoczęli od wysoko przegranego pojedynku z dominatorami aktualnego sezonu, CR4ZY. Potem było już tylko lepiej, gdyż drużynie spod znaku X udało się triumfować w dwóch kolejnych meczach, kolejno z expert eSport oraz Chaos Esports Club. Na koniec dnia 47. formacja światowego rankingu zmierzyła się z Teamem Vitality i była o krok od sprawienia małej niespodzianki. Polacy przegrywali już 9:14, jednak wtedy obudzili się i zdołali doprowadzić do wyrównania. Niestety, w ostatnich dwóch rundach wyżej notowana ekipa nie popełniła już żadnego błędu i domknęła mapę wynikiem 16:14.

Zdecydowanie gorsze humory po dzisiejszych potyczkach mogą mieć zawodnicy Izako Boars. Dziki we wszystkich trzech spotkaniach schodziły z serwera pokonane, przez co spadły na przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. Najbliżej trzech punktów podopieczni Bartosza „Hypera” Wolnego byli w batalii ze szwedzkim Chaos Esports Club, gdzie ugrali 12 rund. Swojej okazji do poprawy bilansu nie zmarnowało natomiast AGO Esport. Jastrzębie zagrały tylko jeden mecz, w którym po zaciętej walce pozostawiły ALTERNATE aTTaX w pokonanym polu.

Poniżej prezentuje pełną listę czwartkowych spotkań polskich zespołów: 

13 czerwca
16:00 AGO Esports 16:13 ALTERNATE aTTaX Overpass
17:00 CR4ZY 16:4 x-kom team Vertigo
18:00 Chaos Esports Club 16:12 Izako Boars Mirage
18:00 x-kom team 16:11 expert eSport Mirage
19:00 CR4ZY 16:8 Izako Boars Vertigo
19:00 x-kom team 16:8 Chaos Esports Club Train
20:00 Epsilon Esports 16:3 Izako Boars Mirage
20:00 Team Vitality 16:14 x-kom team Nuke

Po więcej informacji na temat 31. sezonu ESEA MDL zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Liquid znów zagra przed własną publicznością. Stewie2K i spółka zaproszeni na ESL One New York

Jak na razie organizatorzy ESL One New York nie zaskakują specjalnie fanów zaproszeniami na swoją imprezę. Przed kilkoma dniami pierwsze z nich trafił...