STS
fot. Valve

Valve zaprezentowało przedmajorową aktualizację CS:GO!

Dzisiejszej nocy Valve zdecydowało się przedstawić społeczności wygląd aktualizacji CS:GO przed StarLadder Major Berlin 2019. Na rzeczywiste wprowadzenie zmian do gry musimy jednak jeszcze poczekać, ponieważ na razie nie ujrzały one światła dziennego. Amerykański deweloper tradycyjnie zamierza wydać zestaw elementów towarzyszący każdemu turniejowi najwyższej rangi, w którym znajdą się naklejki i graffiti drużyn oraz autografy […]

Dzisiejszej nocy Valve zdecydowało się przedstawić społeczności wygląd aktualizacji CS:GO przed StarLadder Major Berlin 2019. Na rzeczywiste wprowadzenie zmian do gry musimy jednak jeszcze poczekać, ponieważ na razie nie ujrzały one światła dziennego.

Amerykański deweloper tradycyjnie zamierza wydać zestaw elementów towarzyszący każdemu turniejowi najwyższej rangi, w którym znajdą się naklejki i graffiti drużyn oraz autografy zawodników (również w formie naklejek). Dla kibiców żądnych rywalizacji standardowo już przygotowano Pick’Em Challenge, drugi raz z rzędu do gry trafią także Viewer Pass oraz Event Coin ściśle związane z misjami oraz pamiątkowymi skrzynkami.

Tu trzeba jednak wspomnieć o pewnej nowości, gdyż Valve zamierza umożliwić fanom zakup trzech dodatkowych paczek bez konieczności zwiększania poziomu turniejowej odznaki. Czy Gabe Newell i spółka przygotowali dla nas jeszcze jakąś niespodziankę? Odpowiedź na to pytanie może być tylko twierdząca, gdyż podczas śledzenia transmisji z Majora za pomocą Steam.tv będziemy w stanie wybrać swój ulubiony zespół, którego logo wyświetlać będzie się przy naszym nicku.

Kiedy powyższe zmiany na dobre trafią do gry? Trudno powiedzieć, bo w końcu rozmawiamy o Valve. Z drugiej strony do startu StarLadder Major Berlin 2019 pozostało już tylko kilka dni, ponieważ berlińska impreza rusza już 23 sierpnia. W puli nagród wydarzenia znajdzie się okrągły milion dolarów, a po więcej informacji na jego temat zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aristocracy o dwie wygrane od ECS Pinnacle Cup, Youngsters odpada z LOOT.BET/CS

Za nami kolejny dzień pełen esportowych emocji związanych z występami polskich drużyn CS:GO. Jak poszło dziś naszym rodakom? Powodów do zadowolenia ni...