fot. Valve

Skrzynki podczas StarLadder Major Berlin 2019 – jak je dostać?

W najbliższy piątek rusza z dawna oczekiwany StarLadder Major Berlin 2019. Najważniejsza impreza drugiej połowy roku to okazja, by zobaczyć w akcji całą światową czołówkę, a przy okazji zdobyć kilka skrzynek ze specjalnymi przedmiotami, które normalnie w grze nie wypadają. A jak je dostać? Spieszymy z wyjaśnieniem – tym bardziej że po raz drugi w tym roku cały system dropów będzie miał odmienną niż w minionych latach formę i nawet słynna komenda !drop tutaj nie pomoże.

Informacja dla tych, którzy nie wiedzą – kontenery nie wypadają już wszystkim osobom oglądającym mecze. Najpierw bowiem musimy zakupić tzw. Viewer Pass, który kosztować nas będzie 37,99 zł. Czy warto wydać tyle pieniędzy? Na to każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Wraz z wyżej wymienioną przepustką dostajemy nieograniczony dostęp do Pick’Em Challenge, a także zyskujemy pewność, że otrzymamy przynajmniej jedną skrzynkę. Właśnie, pewność. W przeszłości drop był loterią, teraz posiadacze Viewer Passa mają gwarancję, że na pewno coś im wypadnie. I mogą to być nawet trzy souveniry, bo wszystko zależeć będzie od poziomu naszej odznaki. A ten podbijamy, wykonując różne zadania oraz śledząc zmagania podczas transmisji z Berlina.

Nadal więc musimy oglądać spotkania rozgrywane przy okazji Majora. A robić to możemy na trzy sposoby:

1. Za pośrednictwem oficjalnego kanału StarLaddera lub też kanału Piotra „izaka” Skowyrskiego w serwisie Twitch. Wcześniej należy się jednak zalogować na swoje konto oraz podpiąć pod nie konto Steam:

2. Za pośrednictwem GOTV poprzez zakładkę dostępną w CS:GO:

3. Za pośrednictwem SteamTV, logując się uprzednio na swoje konto Steam:

Standardowo przypominamy, że korzystanie z więcej niż jednej platformy jednocześnie nie ma żadnego sensu, bo nadal korzystać będziemy z tego samego konta Steam z wykupionym dokładnie tym samym Viewer Passem. Powodów do zmartwień nie mają natomiast osoby korzystające z aplikacji mobilnej Twitcha – one także mogą otrzymać skrzynkę.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Memy na bok, czas pokazać siłę na Summoner's Rift! Dziś Piraci podejmą Illuminar w Ultralidze

Przepychanki słowne w mediach społecznościowych pomiędzy piratesports a Illuminar Gaming podgrzewały atmosferę wśród polskich fanów League of Legends...