STS
fot. StarLadder/Igor Bezborodov

Grayhound eliminuje Complexity ze StarLadder Major Berlin 2019

To już pewne – Complexity Gamig nie powtórzy fantastycznego osiągnięcia z FACEIT Major London 2019, gdy to niespodziewanie dotarło aż do czołowej ósemki. Zespół z Ameryki Północnej już dziś pożegnał się bowiem z berlińskim Majorem, przegrywając 0:2 z Grayhound Gaming.

Complexity Gaming 0 : 2 Grayhound Gaming

(StarLadder Major – 4. runda)
11 8 Dust2 7 16
3 9
4 3 Inferno 12 16
1 4
 Overpass 

Sześć rund z rzędu – wymarzony strat, nieprawdaż? A właśnie w taki sposób swoją przygodę z pojedynkiem na Duście2 rozpoczęło Grayhound. Zespół z Antypodów w pełni wykorzystał wszystkie atuty, jakie dawały mu strona broniąca oraz zdobyta pistoletówka. Z czasem jednak role się odwróciły i to podopieczni Complexity stali się stroną dominującą. Dzięki temu nie tylko odrobili wszelkie straty, ale jeszcze przed przerwą wyszli na skromne prowadzenie 8:7. Problem w tym, że na tym ich osiągnięcia się skończyły. Po przejściu do ataku w Christophera „dextera” Nonga i jego kolegów wstąpił bowiem nowe siły, dzięki czemu coL zostało zepchnięte na absolutny margines. I nie ma w tym stwierdzeniu krzty przesady, bo w drugiej połowie gracze zza oceanu dopisali do swojego dorobku zaledwie trzy oczka i bez większej walki polegli 11:16.

To niepowodzenie musiało wyraźnie zaboleć reprezentantów Complexity, bo na wybranym przez siebie Inferno pozwalali rywalom praktycznie na wszystko. Trzy oczka, które piątka coL zdobyła w pierwszej połowie, idealnie oddawały stan rzeczy – Grayhound niepodzielnie rządziło na serwerze i wyglądało na to, że jedynym zespołem, który może przeszkodzić mu w zwycięstwie może być… samo Grayhound. Ostatecznie jednak zawodnicy Neila „NeiLa_M” Murphy’ego nie popełnili żadnych rażących błędów i kilka minut później mogli wznieść ręce w geście triumfu. Pogrom w stosunku 16:4 stał się faktem.


Już za chwilę ostatnie spotkania 4. rundy – DreamEaters podejmie CR4ZY, zaś Team Vitality zmierzy się z HellRaisers. Anglojęzyczna transmisja dostępna będzie na oficjalnym kanale StarLaddera na Twitchu. Z kolei transmisję w języku polskim śledzić będzie można na kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego. Po więcej informacji na temat StarLadder Major Berlin 2019 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po kliknięciu w poniższy baner:

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ahq melduje się na liście uczestników Worlds 2019

Dwa dni temu miejsce na Worlds 2019 zagwarantował sobie J Team. Dzisiaj poznaliśmy kolejnego reprezentanta LMS, który już w październiku powalczy o ty...