Dwa i pół tygodnia zmagań, a wszystko po to, by móc ostatecznie wznieść w górę mistrzowski puchar. Już dziś odbędzie się wielki finał StarLadder Major Berlin 2019, ale zanim się rozpocznie, warto zaopatrzyć się jeszcze w naklejkę ulubionej drużyny. Tym bardziej że okazja ku temu jest przednia.

Tradycyjnie już ostatniego dnia imprezy Valve zdecydowało się bowiem na konkretną obniżkę okolicznościowych stikcerów, które teraz można nabyć taniej aż do 75 procent. Dzięki temu naklejki z logami uczestników niemieckiego turnieju kosztują obecnie 0,99 zł zamiast ustalonego wcześniej 3,79 zł. Tańsze są też pojemniki z autografami – te zwykłe także spadły z ceny 3,79 zł do 0,99 zł, natomiast za kapsuły z parafkami w wersji holo lub foliowanej trzeba zapłacić 5,69 zł, podczas gdy to tej pory było to 18,99 zł. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że to już jedna z ostatnich okazji, by nabyć elementy graficzne związane z zawodami, gdyż te niedługo znikną z gry.

Po więcej informacji na temat StarLadder Major Berlin 2019 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner: