fot. StarLadder/Igor Bezborodov

Czy faworyci znów zawiodą? Dziś decydujące mecze fazy grupowej DH Masters Malmö

W samo południe rozpocznie się trzeci i jednocześnie ostatni dzień fazy grupowej DreamHack Masters Malmö 2019. Czwartkowe pojedynki odpowiedzą nam między innymi na pytania dotyczące tego, czy zobaczymy Team Liquid w play-offach oraz kto zacznie je od półfinału: Astralis czy Team Vitality.

Na dobry początek w akcji zobaczymy zespoły z dolnej części drabinki grupy B. Zawodnicy Liquid staną w szranki z Grayhound Gaming, zaś mousesports podejmie OpTic Gaming. Faworyci? To raczej oczywiste, jednak w Malmö byliśmy już świadkami kilku sporych niespodzianek, więc dlaczego tym razem miałoby nie dojść do kolejnych? Zwycięzcy tych pojedynków spotkają się następnie po godzinie 19, a spotkanie to wyłoni ostatniego ćwierćfinalistę DreamHacka Masters.

Co będzie nas czekało później? Planowo o 15:40 i o 19:20 mają rozpocząć się spotkania decydujące o tym, kto etap pucharowy rozpocznie od półfinału. I tak najpierw na serwerze zobaczymy Astralis oraz Vitality, zaś później Natus Vincere oraz Ninjas in Pyjamas. Czekają nas zatem pojedynki wielkich marek oraz wielkich nazwisk. Oby tylko wielkich emocji nie zabrakło! W międzyczasie dojdzie także do pojedynku FURII z Fnatic, który wyłoni jednego z czterech ćwierćfinalistów trwających zawodów.

Harmonogram dzisiejszych meczów przedstawia się następująco:

3 października

2. runda drabinki przegranych grupy B

12:00 Team Liquid vs Grayhound Gaming
BO3
12:00 mousesports vs OpTic Gaming
BO3

Finał drabinki wygranych grupy A

15:40 Astralis vs Team Vitality
BO3

Finał drabinki przegranych grupy A

15:40 FURIA Esports vs Fnatic
BO3

Finał drabinki wygranych grupy B

19:20 Natus Vincere vs Ninjas in Pyjamas
BO3

Finał drabinki przegranych grupy B

19:20 TBD vs TBD
BO3

Polskojęzyczna transmisja z wybranych spotkań dostępna będzie na kanale KXN Studio na Twitchu. Z kolei mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można na kanałach DreamHackCS oraz DreamHackCS2. Po więcej informacji na temat DreamHack Masters Malmö 2019 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner:

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

kuben: Poszerzymy playbook, pogramy więcej oficjalnych meczów i będzie dobrze

Środa zdecydowanie nie była najbardziej udanym dniem dla reprezentantów Virtus.pro. Rodzima piątka rozegrała dwa spotkania w pierwszych kwalifikacjach...