fot. ESL/Helena Kristiansson

Trwa ESL Pro League Season 10, dziś kolejne mecze w grupie A

Oficjalnie: 10. sezon ESL Pro League rozpoczęty! We wtorkowy wieczór rozegrano już dwa pierwsze spotkania w ramach europejskiej dywizji, dziś czeka nas więc kontynuacja walki w grupie A. Środa nie przyniesie nam jednak żadnych końcowych rozstrzygnięć – sparowano ze sobą zespoły, które wczoraj zanotowały kompletnie różne rezultaty.

FaZe Clan vs BIG
18:25 (BO3)

Palma pierwszeństwa należeć będzie do reprezentantów FaZe Clanu oraz BIG. Marcelo „coldzera” David i spółka wczoraj odnieśli swoje pierwsze oficjalne zwycięstwo w nowym składzie, rewanżując się osłabionemu OpTic Gaming za niedawną porażkę podczas ESL One New York. BIG z kolei dosyć niespodziewanie postawiło naprawdę zdecydowany opór mousesports i mimo przegranej wydaje się, że skład İsmailcana „XANTARESA” Dörtkardeşa naprawdę wraca na właściwe tory. Czy podopieczni organizacji z Berlina będą dziś jednak w stanie sprawić niespodziankę? Nie jest to wcale wykluczone.

mousesports vs OpTic Gaming
22:15 (BO3)

O wczorajszych rezultatach mouz i OpTic już wspomnieliśmy – teraz czas więc wrócić do 3 października. Zaledwie przed kilkoma dniami obie ekipy spotkały się przecież na placu boju podczas DreamHack Masters Malmö, a lepszy okazał się zespół prowadzony przez Finna „karrigana” Andersena. Co więcej, od ubiegłego czwartku Duńczycy zdążyli już stracić jednego ze swoich podstawowych graczy, trudno więc się spodziewać, by dziś mogli pokusić się o zemstę na Myszach.


Oba mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

moses: Inne firmy niż BLAST i ESL również próbują pozyskać zespoły na wyłączność

Czy franczyza jest przyszłością CS:GO? W połowie września Valve jednym słowem zablokowało wszystkie podejmowane przez organizatorów próby pozyskania d...