fot. x-kom AGO/Krystian Pilawa

AGO i PACT w pogoni za kolejnymi punktami w ESEA MDL

Nie ma co owijać w bawełnę – trwający sezon ESEA Mountain Dew League najczęściej dostarczał nam rozczarowań, a nie powodów do radości. Chociaż w grze biorą udział aż cztery zespoły z Polski, to większość z nich musi myśleć raczej o utrzymaniu, a nie o walce o ESL Pro League.

Dlatego tak bardzo ważne jest, by rodzime składy punktowały, bo dotychczas miewały z tym problemy. Dziś np. szansę na powiększenie swoich dorobków będą mieć Actina PACT oraz x-kom AGO, które podejmą Team Heretics. Pierwsze naprzeciwko formacji znad Sekwany, która dopiero co przeprowadziła rewolucję kadrową, staną popularne Jastrzębie, które mają z TH pewne rachunki do wyrównania – wszak to właśnie ten zespół wyrzucił je za burtę otwartych eliminacji do DreamHack Open Winter 2019. Godzinę później do gry przystąpią też podopieczni Vincenta „VinSa” Jozefiaka, których od Heretics dzielą zaledwie trzy oczka i ewentualna porażka oznaczać będzie, że dzisiejszy rywal przegoni ich w tabeli.

Środowy harmonogram prezentuje się następująco:

6 listopada
17:00 x-kom AGO vs Team Heretics BO1 transmisja
18:00 Actina PACT vs Team Heretics BO1 transmisja

Po więcej informacji na temat europejskiej dywizji 32. sezonu ESEA Mountain Dew League Season 32 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Chiny chcą walczyć z uzależnieniami od gier... wprowadzając godzinę policyjną

"Godzina policyjna" na granie? Tak, w Chinach to możliwe. Tamtejsze władze mają zamiar wprowadzić coś takiego, by walczyć z uzależnieniem nieletnich o...