Wisła All in! Games Kraków
fot. Wisła All in! Games Kraków

Wisła All in! nowym-starym liderem ESL MP. Kryzys Izako Boars trwa

Niespodzianki nie było – Wisła All in! Games Kraków bez najmniejszych problemów dwukrotnie pokonała Izako Boars w ESL Mistrzostwach Polski Jesień 2019 i odzyskała miejsce na samym szczycie ligowej tabeli. O wiele gorzej wygląda natomiast sytuacja Dzików, które wciąż czekają na swój premierowy triumf i prawdopodobnie już wkrótce będą musiały pożegnać się z marzeniami o utrzymaniu.

Izako Boars 9 : 16 Wisła All in!

( ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2019)
9 5 Mirage 10 16
4 6

Pojedynek od mocnego uderzenia rozpoczęła Biała Gwiazda, która dzięki udanemu natarciu zgarnęła pistoletówkę. Przewaga Wisły All in! szybko wzrosła do czterech oczek, a krótkie ożywienie Izako Boars nie miało zbyt dużego wpływu na przebieg gry. Dziki na dobre rozbudziły się dopiero pod koniec pierwszej połowy, niemniej i tak w przerwie traciły do rywala aż pięć oczek. Reprezentanci organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego nie sprostali zadaniu również w drugim starciu pistoletowym, ale Wiślacy nie skorzystali z szansy na szybkie zakończenie gry. Grzegorz „SZPERO” Dziamałek wraz z kompanami w końcu odzyskali jednak wigor i wygrali 16:9.

Wisła All in! 16 : 8 Izako Boars

( ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2019)
16 12 Nuke 3 8
4 5

Strzelanie z pistoletów nie należało dziś do mocnych stron IB, wobec czego Wisła All in! również i na Nuke’u błyskawicznie zaczęła budować swoją zaliczkę. Co prawda po zakupieniu karabinów Dziki zdołały zebrać siły na jeden zryw, ale na niewiele się on zdał. Gra wciąż toczyła się bowiem pod dyktando Wiktora „mynia” Kruka i spółki, którzy raz za razem przełamywali szyki obronne przeciwnika. Pojedyncze przebłyski Izako Boars nie pozwalały tej drużynie realnie myśleć o comebacku, tym bardziej iż grająca w – uznawanej na tej mapie za trudniejszą – ofensywie Wisła pierwszą część meczu wygrała aż 12:3. Po krótkim odpoczynku łupem ekipy Macieja „Luza” Bugaja wreszcie padła jednak pistoletówka, ale przy stanie 6:12 podopieczni Bartosza „Hypera” Wolnego nie poradzili sobie w sytuacji 5vs2. Koniec końców Wisła All in! komfortowo postawiła kropkę nad i, triumfując 16:8.

Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

"Niszczycielska siła" skompletowana – k0nfig i poizon oficjalnie w Complexity

Przebudowę składu Complexity Gaming możemy uznać za zamkniętą. W szeregi amerykańskiej organizacji wstąpili Kristian „k0nfig” Wienecke oraz Valentin „...

>