fot. fb.com/www.virtus.pro

Poznaliśmy grupowych rywali Illuminar i Virtus.pro na DreamHack Open Atlanta 2019

Już tylko osiem dni dzieli nas od rozpoczęcia DreamHack Open Atlanta 2019. Organizatorzy turnieju opublikowali dzisiaj rozlosowane grupy. Obie polskie drużyny – Illuminar Gaming oraz Virtus.pro znalazły się w osobnych zbiorach, więc na derbowe starcie będziemy musieli poczekać przynajmniej do pierwszej rundy play-offów.

Reprezentanci Illuminar znaleźli się w grupie A razem z Heroic, Sprout oraz The Quest. Zdecydowanie nie jest to grupa marzeń dla polskich strzelców, lecz z pewnością będziemy mogli liczyć na wyrównane starcia. Virtus.pro jest teoretycznie w bardziej komfortowej sytuacji, ponieważ w zestawieniu B, do którego powędrowali Virtusi, znalazły się również CR4ZY, INTZ eSports i Ben’s Anime Team, czyli zespół, który zastąpił Cloud9.

Grupa A Grupa B
Heroic Ben’s Anime Team
Illuminar Gaming CR4ZY
The Quest INTZ eSports
Sprout Virtus.pro

Inauguracyjne spotkania prezentują się następująco:

15 listopada
18:00 Heroic vs The Quest BO1
19:30 CR4ZY vs Ben’s Anime Team BO1
21:00 Sprout vs Illuminar Gaming BO1
22:30 Virtus.pro vs INTZ eSports BO1

DreamHack Open Atlanta 2019 potrwa od 15 do 17 listopada, a zespoły powalczą o nagrody z puli wynoszącej sto tysięcy dolarów. Cała rywalizacja będzie miała miejsce w centrum kongresowym Georgia World Congress Centre.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najpotężniejszy na świecie 16-rdzeniowy procesor konsumencki – AMD Ryzen™ 9 3950X

Dziś firma AMD zapowiedziała wprowadzenie na rynek 25 listopada 2019 roku procesora AMD Ryzen 9 3950X, czyli niezwykle wyczekiwanego i flagowego 16-rd...