fot. ESL/Adela Sznajder

Poważne osłabienie Fnatic w ESL Pro League – KRIMZ zmaga się z problemami zdrowotnymi

Dziś startuje ostatnia grupa europejskiej dywizji ESL Pro League, w której znalazło się m.in. Fnatic. Spośród wszystkich formacji obecnych w tym zbiorze to właśnie Szwedzi są najwyżej notowani w światowym rankingu, co sprawia, że traktuje się ich jako najpoważniejszych kandydatów do awansu na grudniowe finały rozgrywek.

Niemniej kwestia zajęcia przez triumfatorów DreamHack Masters Malmö 2019 jednego z dwóch czołowych miejsc w grupie nieco się skomplikowała. Brytyjska organizacja obwieściła bowiem, że w dzisiejszym starciu z HellRaisers w składzie drużyny zabraknie Freddy’ego „KRIMZA” Johanssona. Johansson został wyłączony z gry przez problemy zdrowotne i niewykluczone, że jego koledzy będą musieli poradzić sobie bez 25-latka także w drugiej serii spotkań, gdzie ich przeciwnikiem będzie Team Vitality. Wskutek wymuszonej absencji KRIMZA w składzie Fnatic tymczasowo zagości Rasmus „kreaz” Johansson, który na co dzień reprezentuje barwy Budapest Five.

W tej sytuacji skład Fnatic prezentuje się następująco:

  • Jesper „JW” Wecksell
  • Ludvig „Brollan” Brolin
  • Robin „flusha” Rönnquist
  • Maikil „Golden” Selim
  • Rasmus „kreaz” Johansson – zmiennik
  • Andreas „Samuelsson” Samuelsson – trener

Pierwszy mecz Fnatic zaplanowany jest na godzinę 22:15 – transmisja dostępna będzie w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat dziesiątego sezonu ESL Pro League zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Amerykańska ESL Pro League coraz bliżej końca, do gry wchodzą FURIA i 100 Thieves

Już tylko trzy dni pozostały do zakończenia drugiej fazy grupowej amerykańskiej ESL Pro League Season 10. Nadal niepewne swego losu pozostają cztery f...