fot. Riot Games/Paul de Leon

Po dwóch latach Biofrost opuszcza CLG. Znamy jego następcę

Dwa lata – tyle trwała przygoda Vincenta „Biofrosta” Wanga z Counter Logic Gaming. Dłuższa jednak już nie będzie, bo 23-letni support dziś w nocy pożegnał się ze swoim dotychczasowym pracodawcą. Co więcej, poznaliśmy już nawet jego następcę.

Tym został Andy „Smoothie” Ta, który kilka godzin wcześniej potwierdził, iż wiosną 2020 roku nie będzie reprezentować już barw TSM-u. Kanadyjczyk współpracował z organizacją Andy’ego „Reginalda” Dinha przez ostatnie dwanaście miesięcy, a w pierwszym tegorocznym splicie sięgnął z nią nawet po wicemistrzostwo LCS, występując później na Rift Rivals 2019 NA-EU. Niemniej lato nie było już tak udane. Smoothie i jego koledzy mieli problem z regularnym wygrywaniem meczów, przez co finalnie zakończyli zmagania na miejscu czwartym. I chociaż przy okazji regionalnych finałów byli już o krok od awansu na Worlds, to koniec końców niespodziewanie musieli uznać wyższość Clutch Gaming.

Jak zostało wspomniane, wraz z przyjściem Ta w CLG zabraknie miejsca dla Biofrosta, który latem tego roku stanął ze swoimi byłymi już kolegami na najniższym stopniu podium północnoamerykańskich rozgrywek League of Legends. Niewykluczone jednak, że Wang nie pozostanie bezrobotny zbyt długo, gdy już wczoraj Jacob Wolf z ESPN informował, że 23-latek może wymienić się fotelami ze Smoothiem i powrócić do TSM-u, z którą to ekipą współpracował już między majem 2016 a listopadem 2017 i wziął udział w ostatnich jak dotychczas w jej historii mistrzostwach świata.

Aby być na bieżąco z najważniejszymi roszadami wśród czołowych drużyn LoL-a, polecamy śledzić poniższy artykuł:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Kobbe

Kobbe nowym marksmanem TSM-u?

Po zakończeniu kontraktu Jespera "Zvena" Svenningsena i jego pożegnalnym wpisie wielu zachodziło w głowę, gdzie trafi 22-latek oraz kto będzie jego na...