Stunt
fot. Riot Games/Tina Jo

Stunt przeniesiony do pierwszego składu 100 Thieves

Po pożegnaniu Zaqueriego „aphromoo” Blacka z 100 Thieves i wcześniejszych doniesieniach ESPN Esports było już niemal pewne, że na stałe do pierwszego składu Złodziei dołączy William „Stunt” Chen. Dzisiaj organizacja potwierdziła informacje Jacoba Wolfa i ogłosiła Stunta jako członka drużyny grającej w League of Legends Championship Series.

Do 100T Chen dołączył w maju zeszłego roku, ale tylko jako zawodnik akademii. Mimo doświadczenia w najwyższej klasie rozgrywkowej, nabytego w takich drużynach jak Phoenix1 czy FlyQuest, nie udało mu się wywalczyć miejsca w pierwszym składzie – to wciąż należało do wspomnianego aphromoo. Dopiero w dziewiątym tygodniu wiosennego splitu sezonu 2019 Stunt miał okazję zagrać ponownie w LCS, zaś w rundzie letniej nie zaliczył już ani jednego występu na najwyższym szczeblu.

Teraz pozostaje pytanie, kto będzie kompanem 24-latka na dolnej alei 100 Thieves. Jeśli potwierdzą się doniesienia ESPN, to u boku Stunta będziemy oglądali gracza Clutch Gaming – Suna „Cody’ego Suna” Li-Yu. Niezależnie jednak od tego, czy Sun faktycznie dołączy do Złodziei, czeka nas zmiana na pozycji botlanera. Organizacja kilka dni temu pożegnała swojego dotychczasowego prowadzącego dolnej linii, Bae „Banga” Jun-sika, który w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował barwy Evil Geniuses.

Wracając do 100 Thieves – na chwilę obecną oprócz Stunta w głównym składzie tej formacji zagrają na pewno Kim „Ssumday” Chan-ho oraz William „Meteos” Hartman. Oprócz wspomnianego Cody’ego Suna niewiadomą pozostaje również środkowa linia. A w zasadzie nie tyle niewiadomą, ile niepotwierdzoną informacją, bowiem jak informował wcześniej ESPN, na midzie 100T zobaczymy Tommy’ego „ry0mę” Le. W ostatnich miesiącach Australijczyk reprezentował barwy rodzimego Bombers, ale jego kontrakt wygasł pod koniec listopada i od tego momentu ani organizacja, ani sam ry0ma nie przekazali informacji dotyczącej przyszłości zawodnika.

Aby nie przegapić najświeższych informacji dotyczących roszad na scenie League of Legends, śledźcie poniższy artykuł:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

mousesports i ENCE znów w czołowej dziesiątce rankingu HLTV

Jeśli ktoś liczył, iż dzisiejsza aktualizacja rankingu HLTV przyniesie trzęsienie ziemi, to musiał się srogo rozczarować. W czołowej dziesiątce zestaw...