fot. fb/g5taz

Powrót do przeszłości – NEO i TaZ zagrają na lanie w jednej drużynie!

Przygoda Filipa „NEO” Kubskiego w ARCY nie ograniczy się wyłącznie do jednorazowego wsparcia w kwalifikacjach do World Electronic Sports Games 2019-2020. Trener formacji, Mariusz „Loord” Cybulski, przekazał bowiem, że weteran przywdzieje jej trykot także na startującym w weekend Qi Banja Luka 2019!

Zanim jednak 32-latek uda się ze swoimi kolegami na Bałkany, to stanie z nimi do boju w jeszcze jednych internetowych eliminacjach. NEO i spółka postarają się wywalczyć jedną z dwóch przepustek do zamkniętego etapu kwalifikacji przed Intel Extreme Masters Katowice 2020. Po nich rodzima piątka będzie miała chwilę przerwy, którą najpewniej spożytkuje na przygotowania do turnieju w Bośni i Hercegowinie. Oprócz ARCY ochotę na zgarnięcie 30 tysięcy dolarów za pierwsze miejsce będą mieli również byli reprezentanci BLUEJAYS, gracze Copenhagen Flames oraz pro100.

Od zakończenia StarLadder Major Berlin 2019 Kubskiego nie widywaliśmy na scenach najważniejszych imprez. Doświadczony strzelec na jakiś czas odszedł w cień i skupił się na sprawach osobistych, pozostawiając tym samym swoich sympatyków w niepewności. Teraz polscy kibice będą mogli przypomnieć sobie stare czasy, gdy NEO oraz Wiktor „TaZ” Wojtas prowadzili Virtus.pro do wielu lanowych triumfów. Ich ostatnim wspólnym turniejem był ELEAGUE Major 2018, po którym zapadła decyzja o odsunięciu Wojtasa od składu Niedźwiedzi.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
FaZe Clan

Ruszają pierwsze otwarte europejskie kwalifikacje do IEM Katowice 2020

Już dziś na Starym Kontynencie rusza proces kwalifikacyjny do jednego z najważniejszych turniejów CS:GO w kalendarzu – Intel Extreme Masters Katowice...