fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Diablo Chairs ujawnia swój skład na Ultraligę. devils.one ostatnią niewiadomą

Po ogłoszeniu daty inauguracji trzeciego sezonu Ultraligi poznaliśmy ostateczny termin, do którego wszystkich osiem drużyn powinno opublikować swoje oficjalne składy na tę edycję rozgrywek. Większość z nich nie zamierzała już dłużej czekać i przedstawiła już swoich graczy oraz trenerów. Dzisiaj do tego grona dołączyło Diablo Chairs – nowy uczestnik czołowych polskich zmagań League of Legends.

Zaprezentowana dzisiaj dywizja w pełni pokrywa się z tą, o której mogliście już przeczytać na łamach naszego portalu. I tak na górnej alei zobaczymy powracającego do Ultraligi Marcina „Unknowna” Kubickiego, który choć wziął udział w drugim sezonie rozgrywek, to tylko podczas trzech pierwszych tygodni. Toplaner ponownie złączy swe siły z Konradem „itzRenifer” Potępą, czyli nowym nabytkiem DCH. Oprócz botlanera do drużyny oficjalnie dołączył Bartłomiej „VoV” Ryl, który w przeszłości prowadził Illuminar Gaming. W dżungli zobaczymy Adama „CrAzY’ego” Fedoruka, na midzie występował będzie Bartłomiej „Fresskowy” Przewoźnik, natomiast na pozycji wspierającego grać będzie były zawodnik m.in. Origen – Ireneusz „Iluzjonist” Opaliński.

Tak prezentuje się skład Diablo Chairs na trzeci sezon Ultraligi:

Marcin „Unknown” Kubicki
Adam „CrAzY” Fedoruk
Bartłomiej „Fresskowy” Przewoźnik
Konrad „itzRenifer” Potępa
Ireneusz „Iluzjonist” Opaliński
Bartłomiej „VoV” Ryl

Start trzeciego sezonu Ultraligi zaplanowany jest na wtorek 28 stycznia na godzinę 17:00. Na chwilę obecną znamy składy siedmiu z ośmiu uczestników, a ostatnią drużyną, która wciąż wstrzymuje się z ogłoszeniem, jest obrońca tytułu – devils.one.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zawodnik forZe następcą GuardiaNa w Na`Vi?

W ostatni czwartek francuski dziennikarz Guillaume „neL” Canelo poinformował, że Natus Vincere bardzo poważnie rozważa przesunięcie Ladislava „Guardia...