fot. ESL/Adam Łakomy

K1ck z kolejnym zwycięstwem w Ultralidze. Puki style i spółka deklasują PRIDE

Paweł „delord” Szabla ma powody do zadowolenia, a to wszystko za sprawą dyspozycji jego drużyny, która, podobnie jak AGO ROGUE, kończy pierwszy tydzień trzeciego sezonu Ultraligi z dwoma zwycięstwami na swoim koncie. Dzisiejszym rywalem K1ck eSports Club było PRIDE, które zdecydowanie rozczarowało swoich kibiców, popełniając zbyt dużą ilość błędów, a te w ostatecznym rozrachunku pozbawiły ten zespół szans na zwycięstwo.

K1ck eSports Club
1:0 piratesports logo PRIDE
iBo
Mordekaiser
LeQu
Kayle
Shlatan
Rek’Sai
Wysek
Elise
Matislaw
Lissandra
Warszi
LeBlanc
Puki style
Miss Fortune
Dambaj
Lucian
Raxxo
Rakan
KMS
Braum

Pierwszą krew przelał Łukasz „Puki style” Zygmunciak, który wspólnie ze swoim zespołem wykorzystał spory błąd pozycyjny leśnika Orłów. PRIDE jednak szybko odpowiedziało, eliminując Lucjana „Shlatana” Ahmada, który odbił się swoim błyskiem od ściany. Z minuty na minutę K1ck coraz bardziej dominowało na mapie, zgarniając m.in. dwa smoki oraz dwie wieże na dolnej i górnej alejce. Mimo że do dwudziestej minuty na mapie nie padła żadna dodatkowa eliminacja, to nie przeszkodziło to podopiecznym delorda w zbudowaniu przewagi na poziomie niemalże czterech tysięcy sztuk złota.

Sytuację PRIDE nieco poprawiło zakończenie serii zabójstw Pukiego, którego z powodzeniem udało się wyłapać. Mimo to potencjału tej eliminacji nie udało się wykorzystać, bo już w 24. minucie raz jeszcze K1ck pokazało swoją wyższość i po zabiciu trzech rywali zdobyło kolejnego smoka, a wkrótce po tym także Barona. Gigantyczna przewaga w złocie oraz fioletowe wzmocnienie zapewniły drużynie Mateusza „Matislawa” Zagórskiego spory komfort gry i otworzyły drogę do bazy PRIDE, gdzie mogli bez problemu zniszczyć dwa inhibitory, a po zmiażdżeniu oponentów w walce zakończyli to spotkanie.

Wszystkie dzisiejsze pojedynki możecie obejrzeć na Twitchu, YouTube oraz w telewizji na kanałach Polsat Games. Więcej szczegółowych informacji na temat trzeciego sezonu Ultraligi znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

OG i ENCE zainaugurują ICE Challenge 2020

Przez pierwsze dni lutego londyńscy fani Counter-Strike'a będą mieli w czym wybierać. Wszystko dlatego, że stolica Wielkiej Brytanii gościć będzie nie...