STS
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Weteran kontra wschodząca gwiazda. Dziś w Ultralidze m.in. starcie niQa z Czajkiem

Do następnych meczów na najwyższym szczeblu rozgrywkowym Starego Kontynentu jeszcze kilka dni, ale na szczęście dawkę emocji związanych z League of Legends dostarczy nam dziś Ultraliga. Wieczorem zainaugurowana zostanie czwarta kolejka polskich rozgrywek, a więc będziemy świadkami ostatnich pojedynków pierwszej rundy fazy ligowej. Czy grupa pościgowa w składzie Illuminar, K1ck oraz devils.one w końcu zbliży się do niepokonanego AGO ROGUE?

Diablo Chairs vs K1ck eSports Club
17:30

Czwarty tydzień sezonu rozpoczniemy od pojedynku Diablo Chairs z K1ck eSports Club. Wyłonienie faworyta tego spotkania nie powinno nikomu sprawiać problemu, bo tym ewidentnie jest prezentujące się naprawdę solidnie K1ck. Podopieczni Pawła „delorda” Szabli co prawda ulegli w meczach z AGO ROGUE oraz devils.one, ale w starciach z pozostałymi ekipami Ultraligi byli już bezwzględni. Tego samego nie można powiedzieć jednak o ich dzisiejszych rywalach, gdyż Diablo Chairs zwyczajnie nie radzi sobie w polskiej lidze. Być może ostatnia roszada personalna pobudzi skład do osiągania lepszych rezultatów, lecz na ten moment trudno oczekiwać, że przebłysk lepszej formy pojawi się już dzisiejszego wieczoru.

CZYTAJ TEŻ:
Diablo Chairs wzmacnia się na rundę rewanżową Ultraligi. Blue45ty zasili szeregi organizacji
piratesports vs AVEZ Esport
18:30

Po pierwszych trzech spotkaniach piratesports w tym sezonie Ultraligi mogliśmy odnieść wrażenie, że ta ekipa nie będzie szczególnym zagrożeniem dla czołówki. Mimo wszystko zawodnicy grający pod wodzą Fryderyka „Veggiego” Kozioła udowodnili nam już, że są w stanie walczyć o najwyższe lokaty, wobec czego to właśnie oni będą faworytami w dzisiejszym starciu z AVEZ Esport. Formacja Marcina „bucu” Świecha do tej pory triumfowała zaledwie jeden raz – w pojedynku z fatalnie prezentującym się PRIDE, które w ostatnim czasie sięgnęło już po zmiany w składzie, aby ratować swoją sytuację w lidze.

PRIDE vs AGO ROGUE
19:30

A skoro już przy PRIDE jesteśmy, to wieczorem Orły będą musiały wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, by nie zostać zmasakrowanym przez dominujące na polskiej scenie AGO ROGUE. Zaledwie parę dni temu PRIDE dokonało dwóch roszad personalnych, zatrudniając zagranicznych zawodników na pozycję toplanera oraz dżunglera, dlatego też trudno realnie ocenić potencjał odświeżonej piątki. Ocenić możemy za to szanse akademii Rogue, która była wręcz okrutna dla każdego napotkanego dotychczas rywala i jeśli dziś powinie jej się noga w meczu z okupującym ostatnią lokatę w lidze PRIDE, to będzie to niebywała niespodzianka.

Illuminar Gaming vs devils.one
20:30

Na koniec dnia czeka nas zdecydowanie najciekawszy pod względem sportowym pojedynek w tej kolejce, gdyż Illuminar Gaming podejmie devils.one. Oba zespoły od początku sezonu potknęły się tylko dwa razy i bez dwóch zdań prezentują zbliżony do siebie poziom, a to może oznaczać tylko jedno – czeka nas wyrównana walka o kolejne punkty ligowe. I chociaż doświadczenie przemawia za Illuminar, to trzeba pamiętać, że młodzi reprezentanci DV1 potrafili zaskoczyć nawet weteranów z K1ck.

Wszystkie mecze Ultraligi będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w telewizji oraz internecie na YouTube i Twitchu. Transmisja rozpocznie się o godzinie 17:00, a pierwszy mecz wystartuje pół godziny później. Więcej informacji dotyczących trzeciego sezonu Ultraligi znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Faker współwłaścicielem T1!

Postaci Lee "Fakera" Sang-hyeoka nikomu przedstawiać nie trzeba – Koreańczyk jest prawdziwą legendą League of Legends, która odcisnęła ogromne piętno...