STS
Woolite Rogue, LEC 2019 Summer Split
fot. Riot Games

Perfekcyjna pierwsza połowa fazy zasadniczej Ultraligi w wykonaniu AGO ROGUE

Aż chciałoby się krzyknąć „zatrzymajcie tych szaleńców!” w kierunku AGO ROGUE. Paweł „Woolite” Pruski i spółka odnieśli dziś swoje siódme zwycięstwo w ramach trzeciego sezonu Ultraligi, co oznacza, że pierwszą połowę rozgrywek ligowych zakończyli bez ani jednej porażki. Dziś wieczorem ich rywalem było PRIDE, które zgodnie z oczekiwaniami nie okazało się wystarczającym zagrożeniem.

AGO ROGUE
1:0 PRIDE
SZYGENDA
Sett
Rifty
Darius
Zanzarah
Sejuani
Raxhy
Ekko
Czekolad
Viktor
Warszi
LeBlanc
Woolite
Ezreal
Dambaj
Miss Fortune
Mystiques
Yuumi
KMŚ
Braum

Mało życzliwe powitanie w Ultralidze sprawił Ashleyowi „Rifty’emu” Mayesowi jego dzisiejszy rywal z górnej linii, czyli Mathias „Szygenda” Jensen, przelewając samodzielnie pierwszą krew już w piątej minucie. I na tym Duńczyk ani myślał poprzestać, bo do dziesiątej minuty on i jego kompani jeszcze dwa razy wysłali Brytyjczyka do fontanny. Co prawda PRIDE jako pierwsze pokonało smoka i nieźle radziło sobie na dolnej linii, ale różnica w funduszach rosła w zawrotnym tempie, a nafeedowany Sett z pewnością nie jest czymś, z czym chciałyby mierzyć się Orły.

CZYTAJ TEŻ:
Jeden błąd, ale jakże kosztowny. AVEZ pokonuje piratesports w Ultralidze

Na domiar złego PRIDE tuż po pojawieniu się Nashora padła czwarta struktura zespołu Kamila „KMŚ-a” Pękackiego, a w przeciągu niespełna minuty ostatnie dwie wewnętrzne. Już w tym momencie było niemal pewne, że wygrana powędruje w ręce AGO ROGUE, ale jeśli ktoś potrzebował dodatkowego dowodu, to podopieczni drużyny grającej w LEC dostarczyli go szybko, zabijając Barona. Jeszcze z fioletowym wzmocnieniem otworzyli sobie drogę do bazy, a następnie po wygraniu decydującego teamfightu dopełnili dzieła zniszczenia.

Przed nami jeszcze jedno starcie w ramach pierwszej połowy fazy zasadniczej Ultraligi. Zobaczymy w nim Illuminar Gaming i devils.one, a transmisja z niego będzie dostępna na kanałach Polsat Games w telewizji oraz internecie na YouTube i Twitchu. Po więcej informacji dotyczących trzeciego sezonu Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Czaru, AVEZ Esport, Ultraliga Sezon 2

Jeden błąd, ale jakże kosztowny. AVEZ pokonuje piratesports w Ultralidze

AVEZ Esport zapisało na koncie drugie zwycięstwo w ramach trzeciego sezonu Ultraligi. Dziś Krystian "Czaru" Przybylski i spółka pokonali piratesports,...