fot. devils.one/Wiki Wójcik

Diabelsko dobre widowisko. devils.one po zaciętym pojedynku pokonuje iHG w Ultralidze

devils.one i Illuminar Gaming zapewniły nam bardzo ciekawe widowisko pełne zwrotów akcji. Jednak zwycięzca mógł być tylko jeden, a dziś została nim drużyna z piekła rodem. DV1 po niespełna 42-minutowej potyczce zapisało na koncie piątą wygraną w tym sezonie i wskoczyło na fotel wicelidera, jednocześnie spychając iHG na czwartą lokatę.

devils.one
1:0 Illuminar Gaming
Sinmivak
Ornn
MeLoNiK
Sett
Bruness
Jarvan IV
Kikis
Trundle
Czajek
Syndra
niQ
Zoe
Bullet
Varus
Unforgiven
Kai’Sa
Pyrka
Thresh
Jesiz
Rakan

Pierwsze zabójstwo oglądaliśmy tuż po upływie czwartej minuty, a powędrowało ono na konto Mateusza „Czajka” Czajki, który z pomocą swojego dżunglera wyłączył z gry swojego imiennika – Mateusza „Kikisa” Szkudlarka. devils.one nie zwolniło tempa i w dalszym ciągu pokazywało się z lepszej strony w teamfightach, ale to Illuminar zdobyło pierwszego smoka oraz Herolda. Jakby tego było mało, to właśnie iHG pozbyło się pierwszej wieży rywali i los ekipy Sebastiana „niQ” Robaka wcale nie był przesądzony. Dopiero w późniejszych minutach Diabły zaczęły wracać na zwycięską ścieżkę i mimo straty pierwszej budowli zniszczyły całą zewnętrzną linię obrony oponentów.

CZYTAJ TEŻ:
Perfekcyjna pierwsza połowa fazy zasaniczej Ultraligi w wykonaniu AGO ROGUE

Mimo że stan złota przez praktycznie cały czas był wyrównany, to na tablicy zabójstw w pewnym momencie widniało już 7:0 na korzyść devils.one. Dopiero w 34. minucie Illuminar znalazło pierwszą eliminację, jednak na tyle ważną, że wkrótce po tym Jesse „Jesiz” Le i spółka sięgnęli po Nashora. DV1 odpowiedziało zdobyciem Duszy Powietrznego Smoka, lecz znacznie ważniejsze było fioletowe wzmocnienie, które pozwoliło iHG otworzyć drogę do bazy wroga na midzie i bocie. Wówczas wydawało się, że wygrana Illuminar jest już kwestią czasu… do czasu. W 41. minucie jedna walka drużynowa obróciła sytuację o 180 stopni i devils.one po wyłączeniu trzech rywali ruszyło środkową aleją, a następnie postawiło kropkę nad i.

To było ostatnie starcie w ramach dzisiejszych zmagań Ultraligi. Jutro czekają nas kolejne mecze, jednocześnie pierwsze podczas rundy rewanżowej fazy zasadniczej. Jako pierwsi okazję do rewanżu będą mieli zawodnicy AVEZ Esport, którzy podejmą AGO ROGUE. Pełny harmonogram rozgrywek ligowych Ultraligi możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej, do której przejdziecie po kliknięciu poniższego baneru:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

dycha uratował honor Polaków, Wisła i PACT przegrywają w internetowych zmaganiach

Kwalifikacje do europejskiego Minora za nami, pora powrócić do ligowej rzeczywistości. Rzeczywistości, jakby nie patrzeć, niemieniącej się w zbyt jask...