Wisła All in! Games Kraków
fot. Wisła All in! Games Kraków

Pracowita niedziela Polaków. Zagrają m.in. x-kom AGO oraz Wisła All in!

Fani polskiego Counter-Strike’a nie będą mogli narzekać na nudne popołudnie. Aż trzy rodzime formacje wezmą bowiem udział w rozgrywkach online. Byli reprezentanci Virtus.pro i Wisła All in! Games Kraków zawalczą w ramach ESEA Mountain Dew League, natomiast x-kom AGO będzie walczyło o awans do finału OGA Counter PIT Season 7.

Na sam początek zaplanowane jest starcie ex-Virtus.pro z Japaleno. Słowem kluczowym jest „zaplanowane”, gdyż z powodu rozpadu drużyny trzy dni temu rywale Pawła „byaliego” Bielińskiego i jego kolegów zgarnęli walkowerem darmowe punkty. Mimo to byłym graczom VP nadal przysługuje miejsce w ESEA MDL. Wieczorem staniemy się natomiast świadkami meczu Wisły All in! z BIG. Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i jego koledzy na chwilę obecną mają na swoich kontach w ESEA MDL dwie porażki i dwa zwycięstwa. Reprezentanci Białej Gwiazdy w ostatnich dniach wygrali między innymi z Movistar Riders i GamerLegion, a przegrali z Teamem Spirit oraz Illuminar Gaming.

CZYTAJ TEŻ:
Pompa Team zagra na Copenhagen Games 2020

O godzinie 18:00 walkę rozpoczną reprezentanci x-kom AGO, którzy zagrają w finale drabinki przegranych OGA Counter PIT Season 7 z Gambit Youngsters. Przypomnijmy, że wcześniej w tych rozgrywkach Jastrzębie zdołały już raz pokonać swoich dzisiejszych rywali, a po drodze ekipa Patryka “Sidney’a” Koraba poradziła sobie również z Nemigą Gaming. Jeśli Polacy ponownie zdołają zatriumfować, już o 20:00 wezmą udział w wielkim finale rozgrywek. Ich przeciwnikami będą zawodnicy Copenhagen Flames, czyli drużyny, która zrzuciła ich do drabinki przegranych. Zwycięzca turnieju zgarnie 6 750 dolarów.

Niedzielny harmonogram prezentuje się następująco:

23 lutego
17:00 ex-Virtus.pro vs Japaleno BO1
18:00 x-kom AGO vs Gambit Youngsters BO3 transmisja
20:00 Wisła All in! vs BIG BO1 transmisja
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czterech graczy CS:GO, trzy odmienne historie, czyli kogo mieć na oku podczas IEM Katowice

Intel Extreme Masters Katowice 2020 tuż za rogiem, a na nim, jakby inaczej, turniej CS:GO, który pomimo braku rangi Majora przyciągnął do Polski najle...