STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Czwartek z MDL-em, czwartek z AGO i Sprout

Czwartek to ostatni dzień fazy grupowej Intel Extreme Masters Katowice 2020, ale przecież IEM to nie wszystko. W cieniu polskiej imprezy toczą się bowiem zmagania w ramach ESEA Mountain Dew League, zaś ich częścią są zawodnicy CS:GO z Polski.

Zdecydowanie nudzić się nie powinni reprezentanci x-komu AGO, którzy będą mieć dziś aż dwie szanse, by poprawić swój dotychczasowy bilans. Pierwsza z nich o godzinie 18:00, bo to właśnie wtedy Jastrzębie zmierzą się z Movistar Riders. Podopieczni hiszpańskiej organizacji rozegrali już jedenaście spotkań, ale tylko sześć z nich zakończyło się ich triumfem. Wyraźnie widać więc, że ich forma nie należy do najstabilniejszych i właśnie w tym AGO powinno upatrywać swojej szansy.

CZYTAJ TEŻ:
AGO z pierwszym sukcesem w 2020. Polacy z triumfem w OGA Counter PIT Season 7

Dwie godzin później Miłosz „mhL” Knasiak i jego koledzy będą mieć o wiele trudniejszy orzech do zgryzienia. Wszystko dlatego, że naprzeciwko nich stanie Sprout, które nie doznało jeszcze goryczy porażki. Ekipa Pawła „dychy” Dychy w minionych dniach pokonała m.in. GamerLegion i HellRaisers, dzięki czemu znajduje się obecnie w czubie tabeli z niewielką stratą do liderującego BIG.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

27 lutego
18:00 x-kom AGO vs Movistar Riders BO1 transmisja
20:00 x-kom AGO vs Sprout BO1 transmisja

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Startuje faza grupowa IEM Katowice 2020 w StarCrafta 2

Już dziś przed południem rozpoczną się zmagania grupowe turnieju StarCraft 2 na Intel Extreme Masters Katowice 2020. O tytuł mistrzowski walczyć będzi...