Serral
fot. Jennika Ojala / ESL

Już dziś startuje finałowa faza IEM Katowice 2020 w StarCraft 2

Najwyższa pora rozpocząć play-offy Intel Extreme Masters Katowice 2020 w StarCraft 2! Na placu boju pozostało już tylko 12 zawodników, w tym dziesięciu Koreańczyków, jeden Fin i jeden Niemiec. W sobotę rozegranych zostanie osiem meczów. W pierwszej kolejności dojdzie do pojedynków Ro12, a następnie zwycięzcy zmierzą się z graczami czekającymi w ćwierćfinałach. Są to zwycięzcy poszczególnych grup: Joona „Serral” Sotala, Baek „Dear” Dong Jun, Lee „Rogue” Byeong Yeol i Cho „Maru” Seong Ju.

Zawodnicy, którzy znaleźli się w pierwszej rundzie mają już gwarantowaną nagrodę w wysokości 5 000 dolarów. Ćwierćfinaliści mogą liczyć na przynajmniej 10 000 dolarów. Zgodnie z oczekiwaniami najlepiej poradzili sobie Koreańczycy, a Foreignerzy awansowali do play-offów w bardzo ograniczonym składzie. W dodatku ShoWTimE i Serral znaleźli się w tej samej części drabinki, co oznacza, że w najbardziej optymistycznym scenariuszu w Spodku zagra tylko jeden gracz spoza Korei.

Pierwsza runda play-offów rozpocznie się o godzinie 12:00, zaś start ćwierćfinałów zaplanowano na godzinę 18:00.

1/8 finału Ćwierćfinał Półfinał Finał
Serral 0
ShoWTimE 0 TBD 0
INnoVation 0 TBD 0
TBD 0
Dear 0
Zest 0 TBD 0
Hurricane 0 TBD 0
TBD 0
Rogue 0
Solar 0 TBD 0
Dark 0 TBD 0
TBD 0
Maru 0
sOs 0 TBD 0
Stats 0  

Relację z IEM Katowice w StarCraft 2 można znaleźć na stronie Cybersport.pl, a transmisję w języku polskim można znaleźć na kanale ESL.TV Polska.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Katowickie finały Quake Pro League Stage 2 na start, wśród uczestników Av3k

Po miesiącu rywalizacji w internecie przyszła wreszcie pora podsumować drugi etap Quake Pro League na lanie. Ten rozpocznie się właśnie dziś przy okaz...