fot. ESL/Adam Łakomy

Zagrali wszyscy, wygrali nieliczni. Kolejny słaby dzień Polaków w MDL-u

Dni mijają, a sytuacja polskich zespołów w ESEA Mountain Dew League Season 33 nieszczególnie zmierza ku poprawie. Dziś mieliśmy okazję zobaczyć w akcji każdy z nich, jak również Pawła „dychę” Dychę reprezentującego Sprout. Niestety, mówiąc kolokwialnie, szału nie ma. Jako jedyne triumf z zagranicznym rywalem odniosło dziś Illuminar Gaming.

CZYTAJ TEŻ:
AVEZ gorsze od BIG. Polacy odpadają z kwalifikacji do FLASHPOINTA

Najwcześniej do akcji wkroczyła Wisła All in! Games, która stoczyła bardzo interesujący bój z Unicorns of Love, ostatecznie przegrywając wynikiem 14:16. Identycznym rezultatem zakończył się również mecz z udziałem Illuminar, z tym że na korzyść naszych rodaków. Dla iHG pokonanie Teamu Singularity może być dobrym momentem na złapanie oddechu po kiepskim debiucie nowego składu. W ślady zespołu Pawła „innocenta” Mocka nie poszedł jednak żaden inny skład z Polakami na pokładzie. Tego wieczoru z wygranej cieszyli się już tylko podopieczni Mikołaja „minir0xa” Michałkowa, ale ci triumfowali w bratobójczym spotkaniu przeciwko Actinie PACT. Jak na razie to właśnie Jastrzębie są jedyną krajową piątką piastującą miejsce w top 8 ligi.

Komplet środowych wyników prezentuje się następująco:

4 marca

ESEA Mountain Dew League Season 33

17:00 Wisła All in! Games 14:16 Unicorns of Love Nuke
18:00 Sprout 12:16 Team Spirit Nuke
18:00 Actina PACT 8:16 Japaleno Overpass
18:00 Illuminar Gaming 16:14 Team Singularity Mirgae
19:00 Wisła All in! Games 12:16 Team Singularity Nuke
19:00 x-kom AGO 16:9 Actina PACT Inferno

Po więcej informacji na temat europejskiej dywizji 33. sezonu ESEA Mountain Dew League zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

piratesports odwraca losy meczu i pokonuje PRIDE w Ultralidze

Jak na razie dyspozycja graczy piratesports w Ultralidze na pewno jest daleka od przedsezonowych oczekiwań, niemniej bieżący tydzień rozgrywek ci mogą...