STS
Sprout dycha
fot. DreamHack/Stephanie Lindgren

Polacy na krawędzi, ale wciąż w grze. Przed nami kolejne mecze eliminacji do Minorów CS:GO

Wczorajsze mecze zamkniętych eliminacji do europejskiego i amerykańskiego Minora CS:GO zdecydowanie nie przebiegły po myśli Polaków biorących udział w zawodach. Wszystkie trzy drużyny ze Starego Kontynentu z naszymi rodakami na pokładzie musiały uznać wyższość swoich rywali już w swoich pierwszych spotkaniach i to nie wygrywając ani jednej mapy. W efekcie OG, SMASH Esports oraz Sprout […]

Wczorajsze mecze zamkniętych eliminacji do europejskiego i amerykańskiego Minora CS:GO zdecydowanie nie przebiegły po myśli Polaków biorących udział w zawodach. Wszystkie trzy drużyny ze Starego Kontynentu z naszymi rodakami na pokładzie musiały uznać wyższość swoich rywali już w swoich pierwszych spotkaniach i to nie wygrywając ani jednej mapy. W efekcie OG, SMASH Esports oraz Sprout będą musiały dać dzisiaj z siebie wszystko, jeśli liczą na miejsce w Minorze. Nieco lepiej poszło grającemu za oceanem Michałowi „MICHU” Müllerowi i jego Teamowi Envy, ale po porażce z FURIĄ Esports ekipa Polaka wciąż nie zapewniła sobie sukcesu.

Dziś więc czeka nas kolejna dawka emocji – tym większych biorąc pod uwagę, że każda kolejna przegrana będzie oznaczała eliminację z zawodów. Jako pierwsze o utrzymanie się na powierzchni powalczą SMASH oraz OG, które na serwerze pojawią się już o 12:00. Ekipa Sebastiana „NEEXA” Treli zmierzy się z Movistar Riders, natomiast Paweł „dycha” Dycha wraz z kolegami podejmą Duńczyków z Copenhagen Flames. Około piętnastej w akcji zobaczymy Mateusza „mantuu” Wilczewskiego i jego kompanów, a ich rywalem będzie fińska KOVA Esports.

Jeśli Polakom uda się odnieść sukces, to na ich kolejne mecze w eliminacjach do Minora będziemy musieli poczekać do 18:00. O tej godzinie rozpocznie się ostatnia runda kwalifikacji, a najpierw do walki staną zwycięzcy meczów SMASH z Movistar oraz CPH Flames ze Sprout, którzy podejmą odpowiednio BIG oraz Heroic. W przypadku triumfu mantuu kolejnym rywalem jego zespołu będzie GODSENT, lecz to spotkanie zaplanowane jest na 21:00.

Harmonogram drugiego dnia zamkniętych kwalifikacji do europejskiego Minora CS:GO:

7 marca

Pierwsza runda drabinki przegranych

12:00 SMASH Esports vs Movistar Riders
BO3
12:00 Copenhagen Flames vs Sprout
BO3
15:00 KOVA Esports vs OG
BO3
15:00 Nordavind vs Apeks
BO3

Druga runda drabinki przegranych

18:00 BIG vs TBD
BO3
18:00 Heroic vs TBD
BO3
21:00 GODSENT vs TBD
BO3
21:00 Dignitas vs TBD
BO3

Do walki stanie też MICHU, który mógł już minionej nocy zapewnić sobie miejsce w amerykańskim Minorze CS:GO. Niestety jego Team Envy nie dał rady FURII Esports i w efekcie powędrował do dolnej drabinki eliminacji. Około 2:00 w nocy zespół naszego rodaka podejmie triumfatora pojedynku Chaos Esports Club z LiVid Gaming w meczu o utrzymanie w turnieju.

Harmonogram drugiego dnia zamkniętych eliminacji do amerykańskiego Minora:

8 marca

Pierwsza runda drabinki przegranych

17:00 Triumph vs Swole Identity Bo3
17:00 Rugratz vs eUnited Bo3
20:00 Team Divine vs Yeah Gaming Bo3
20:00 Chaos Esports Club vs LiVid Gaming Bo3

Druga runda drabinki przegranych

23:00 Mythic vs TBD Bo3
23:00 Orgless vs TBD Bo3
9 marca

Druga runda drabinki przegranych

02:00 Ze Pug Gods vs TBD Bo3
02:00 Team Envy vs TBD Bo3

Więcej informacji takich jak: składy, drabinki oraz pełny harmonogram zamkniętych kwalifikacji do europejskiego Minora znajdziecie pod tym linkiem, z kolei z amerykańskich kwalifikacji tutaj. Wybrane mecze możecie śledzić na kanałach Polsat Games na Twitchu oraz YouTube.

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Virtus.pro

Dobra gra MICHA nie wystarczyła. Envy ulega FURII i spada do dolnej drabinki kwalifikacji do Minora

Michał "MICHU" Müller dwoił się i troił, ale nawet jego bardzo dobra postawa nie wystarczyła, by Team Envy sięgnął po swoją drugą wygraną w zamkniętyc...