Wisła All in! Games Kraków
fot. Wisła All in! Games Kraków

Wisła All in! znów zawodzi w MDL-u, mieszane wyniki AGO oraz Illuminar

Nie pięć – na co początkowo się zapowiadało – a aż sześć spotkań Polaków w ramach ESEA Mountain Dew League Season 33 przyszło nam śledzić w poniedziałek. Jak poradziły sobie rodzime składy CS:GO? Powodów do zadowolenia zbyt wielu niestety nie ma…

Zacznijmy może od Wisły All in! Games Kraków, która w ostatnich dniach notuje po prostu tragiczne rezultaty. – No nie wiem już nawet co powiedzieć, nie da się po prostu nic zrobić. de_presja – tak na wyraźną porażkę z Nemigą Gaming zareagował Grzegorz „SZPERO” Dziamałek. Zespół 28-letniego snajpera miał już wtedy za sobą także nieudaną batalię z Nordavind, a atmosfery w obozie Białej Gwiazdy z pewnością nie poprawiła też wieczorna potyczka z pro100. Wiślacy w żadnej z trzech dzisiejszych gier nie przekroczyli bariery dziesięciu zdobytych oczek, ponosząc tym samym szóstą, siódmą i ósmą przegraną z rzędu w obecnym zestawieniu personalnym.

CZYTAJ TEŻ:
Kiedy sześcioosobowy skład to za mało – oskarish dołącza do x-komu AGO!

Najbardziej interesującym dziś spotkaniem bez wątpienia było jednak starcie x-kom AGO (jeszcze bez Oskara „oskarisha” Stenborowskiego) z Illuminar Gaming. Dość niespodziewanie pewny triumf stał się udziałem podopiecznych Adriana „IMD” Piepera, którzy wreszcie zaczynają pokazywać pewne znaki życia po turbulentnym okresie wypełnionym roszadami kadrowymi. Niemniej wygrana z Jastrzębiami nie pozwoliła iHG nabrać jakże potrzebnego rozpędu, bo aktualni ESL Mistrzowie Polski kilka godzin później gładko ulegli coraz mocniejszemu Nordavind. AGO natomiast nie załamała wpadka w boju z rodakami – Dominik „GruBy” Świderski i spółka po krótkim odpoczynku bez najmniejszych problemów rozprawili się z faworyzowanym BIG.

Komplet poniedziałkowych wyników prezentuje się następująco:

9 marca
16:00 Nordavind 16:9 Wisła All in! Mirage
17:00 x-kom AGO 6:16 Illuminar Gaming Train
18:00 Nemiga Gaming 16:6 Wisła All in! Inferno
19:00 Nordavind 16:11 Illuminar Gaming Mirage
19:00 x-kom AGO 16:6 BIG Dust2
19:00 pro100 16:10 Wisła All in! Dust2

Więcej szczegółowych informacji, takich jak np. kształt tabeli, na temat ESEA Mountain Dew League Season 33 znajdziecie w naszej relacji tekstowej, do której traficie po kliknięciu w poniższy baner:

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MAD Lions zaprezentowało następcę HUNDENA

Dziś oficjalnie poznaliśmy zawodnika, który zajmie w MAD Lions miejsce Nicolaia "HUNDENA" Petersena. Niespodzianki nie ma – nowym prowadzącym duńskiej...