czajek
fot. twitter.com/devils1gg

Walka o podium Ultraligi trwa. devils.one pokonuje AGO ROGUE

Niespodzianek w dzisiejszych meczach Ultraligi ciąg dalszy. Tym razem z udziałem dwóch formacji ze ścisłej czołówki – AGO ROGUE po raz drugi z rzędu musiało uznać wyższość rywala i mimo wcześniejszej porażki K1ck eSports Club wciąż nie może być pewne fotelu lidera na koniec fazy zasadniczej. Dziś Paweł „Woolite” Pruski i spółka przegrali z devils.one, dzięki czemu podopieczni Adriana „Zeturala” Dziadkowca wciąż mają szansę na zepchnięcie K1ck z drugiego miejsca i zapewnienie sobie bezpośredniego awansu do dalszej części drabinki play-offów.

devils.one
1:0 AGO ROGUE
Sinmivak
Mordekaiser
SZYGENDA
Sett
Bruness
Pantheon
Zanzarah
Sejuani
Czajek
Zoe
Diana Czekolad
Diana
Bullet
Aphelios
Woolite
Miss Fortune
Pyrka
Thresh
Mystiques
Taric

Wynik zabójstw otworzył w piątej minucie Nikolay „Zanzarah” Akatov, który z pomocą swojego toplanera wyłączył Jakuba „Sinmivaka” Ruckiego. devils.one odpowiedziało pokonaniem Smoka Oceanicznego, ale tuż po upływie dziesiątej minuty AGO ROGUE zapisało na koncie dwie kolejne eliminacje, jak również Smoka Piekielnego. Jeszcze przed upływem pierwszego kwadransa tablica fragów pokazywała już 4:0 na korzyść RGO, ale kilkadziesiąt sekund później po bardzo chaotycznym teamfighcie DV1 znacznie zmniejszyło straty do swoich rywali, a do tego pozyskało Herolda.

CZYTAJ TEŻ:
PRIDE ogrywa Diablo Chairs w bezpośredniej walce o fazę pucharową Ultraligi

Nim na Summoner’s Rifcie zagościł Nashor, devils.one zniszczyło dwie wieże oponentów i wysunęło się na prowadzenie w złocie. Po kilku minutach koncentracji na wieżach i smokach (oraz długiej przerwie technicznej) Diabły poszły za ciosem i po kolejnej wygranej walce drużynowej pokonały również Barona, a ich wygrana była coraz bardziej realna. Choć fioletowe wzmocnienie nie pchnęło rozgrywki aż tak do przodu, jak czasem moglibyśmy być tego świadkami, to po jego upływie różnica w złocie wynosiła już sześć tysięcy. W 37. minucie devils.one wbiło gwóźdź do trumny rywali, eliminując czterech oponentów, a następnie bez większych przeszkód docierając pod Nexus AGO ROGUE i dopełniając formalności.

Przed nami jeszcze jeden mecz w ramach dzisiejszego wieczoru z Ultraligą. Trzynasty dzień zmagań zwieńczy pojedynek AVEZ Esport z Illuminar Gaming. To spotkanie będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w telewizji oraz internecie na YouTube i Twitchu. Więcej informacji dotyczących trzeciego sezonu Ultraligi znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PRIDE ogrywa Diablo Chairs w bezpośredniej walce o fazę pucharową Ultraligi

PRIDE odbija się od dna tabeli trzeciego sezonu Ultraligi! Orły pokonały jednego z bezpośrednich rywali w walce o awans do play-offów, czyli Diablo Ch...