STS
fot. ESL/Adam Łakomy

PRIDE ogrywa Diablo Chairs w bezpośredniej walce o fazę pucharową Ultraligi

PRIDE odbija się od dna tabeli trzeciego sezonu Ultraligi! Orły pokonały jednego z bezpośrednich rywali w walce o awans do play-offów, czyli Diablo Chairs. Dzięki cennemu zwycięstwu Damian „Dambaj” Bajor i spółka zrównali się ze swoimi dzisiejszymi rywalami w ligowym zestawieniu. Trzy wygrane ma na swoim koncie także AVEZ Esport, jednak Ośmiorniczki znajdują się w nieco bardziej komfortowej sytuacji – jeszcze we wtorek czeka je przecież starcie z Illuminar Gaming.

Diablo Chairs
0:1 PRIDE
Unknown
Renekton
Rifty
Volibear
CrAzY
Karthus
Raxhy
Kha’Zix
Fresskowy
Ornn
Warszi
LeBlanc
itzRenifer
Senna
Dambaj
Ezreal
Blue45ty
Taric
KMS
Braum

Zasadzka pod wieżą na górnej alei szybko dała PRIDE pierwsze zabójstwo, ale na kolejny przelew krwi musieliśmy nieco poczekać. Obie drużyny nie chciały stawiać wszystkiego na jedną kartę, prowadząc dość zachowawczą rozgrywkę. Na konto Orłów wpadły co prawda aż trzy smoki, jednak to DCH mogło pochwalić się pokonaniem obu Heraldów. Po dwudziestu minutach walki niewielka przewaga w złocie należała do formacji Marcina „Unknowna” Kubickiego, która świetnie rozegrała teamfight w okolicach górnej linii. Diablo Chairs wyeliminowało wówczas trzech przeciwników i w konsekwencji przy pierwszej okazji pokonało Nashora. Fioletowe wzmocnienie paradoksalnie nie pomogło jednak DCH, które straciło inicjatywę. PRIDE bez litości wykorzystywało potknięcia rywali, a po unicestwieniu przeciwnej piątki w okolicach smoczego leża skończyło potyczkę dzięki potrójnej teleportacji na dolną aleję.

CZYTAJ TEŻ:
Udany powrót deflesa do Ultraligi! piratesports pokonuje K1ck i melduje się w play-offach

Już za moment batalia AGO ROGUE z devils.one. Wszystkie spotkania Ultraligi transmitowane są w telewizji na kanale Polsat Games, a także w serwisie Twitch oraz YouTube. Zapraszamy też do przeczytania naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Udany powrót deflesa do Ultraligi! piratesports pokonuje K1ck i melduje się w play-offach

Ostatni tydzień fazy zasadniczej trzeciego sezonu Ultraligi rozpoczął się od spotkania piratesports z K1ck eSports Club. Zdecydowanymi faworytami byli...