fot. Ultraliga

Finał trzeciego sezonu Ultraligi zostanie rozegrany online

Już tydzień temu władze Ultraligi informowały, iż w związku z szerzącą się pandemią zachorowań na COVID-19, większa część fazy pucharowej rozegrana zostanie nie w studiu, a w internecie. Wówczas nie było jednak pewne, czy taki sam los czeka mecz finałowy. To rozstrzygnęło się dopiero dziś.

Dziś bowiem wiemy, że także finał oficjalnych mistrzostw Polski w League of Legends odbędzie się online, co ma zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom oraz osobom odpowiedzialnym za organizację spotkań. Wcześniej ustalone terminy wszystkich pojedynków pozostaną jednak bez zmian. – Przez kilka miesięcy pracowaliśmy nad przygotowaniem finałowego show i szykowaliśmy kilka niespodzianek, ale zważając na rozwijającą się w Polsce sytuację, nie mogliśmy podjąć innej decyzjiJesteśmy jednak przekonani, że uczestnicy ligi dostarczą nam niesamowitych emocji, które będą dobrym zwieńczeniem tego sezonu – przyznał Marcin Kilar, który pełni we Frenzy funkcję dyrektora operacyjnego.

CZYTAJ TEŻ:
Illuminar pokonuje piratesports i z przytupem rozpoczyna play-offy Ultraligi

Jednocześnie w oficjalnym komunikacie poinformowano również, że zmieniona zostanie formuła całej transmisji Ultraligi. Zespoły komentatorów i ekspertów podzielono na trzyosobowe grupy, co jest następstwem zwiększenia środków bezpieczeństwa. Przypomnijmy, że w grze o krajowy czempionat pozostały już tylko cztery formacje – AGO ROGUE i K1ck eSports Club w górnej drabince oraz devils.one i Illuminar Gaming w drabince dolnej. Ich rywalizację niezmiennie będzie można śledzić na kanale Polsat Games, a także w serwisie Twitch oraz YouTube. Po więcej informacji na temat Ultraligi zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Virtus.pro

Fatalna postawa Envy. Zespół MICHA kończy pierwszą fazę Flashpointa bez wygranej

Bardzo krótko trwała przygoda Teamu Envy w pierwszej fazie Flashpointa. Michał "MICHU" Müller i jego zespołowi partnerzy zaliczyli dziś drugą porażkę...