STS
fot. DreamHack/Stephanie Lindgren

Pora zakończyć drugi etap Flashpointa. W nocy poznamy zwycięzców grup

Wczorajszy dzień przyniósł nam wiele odpowiedzi. Znamy już np. wszystkie cztery ekipy, dla których przygoda z pierwszym sezonem Flashpointa dobiegła końca – są to Copenhagen Flames, Dignitas oraz dwie drużyny z Polakami w składach, c0ntact Gaming i Team Envy. Niemniej to jeszcze nie koniec spotkań, nadal bowiem trzeba wyłonić zwycięzców poszczególnych grup. Co ciekawe, szansę […]

Wczorajszy dzień przyniósł nam wiele odpowiedzi. Znamy już np. wszystkie cztery ekipy, dla których przygoda z pierwszym sezonem Flashpointa dobiegła końca – są to Copenhagen Flames, Dignitas oraz dwie drużyny z Polakami w składach, c0ntact Gaming i Team Envy. Niemniej to jeszcze nie koniec spotkań, nadal bowiem trzeba wyłonić zwycięzców poszczególnych grup.

Co ciekawe, szansę na triumf mają wszystkie trzy zespoły, które zajęły pierwsze miejsca podczas poprzedniego etapu zmagań. Po raz drugi okazję na to, by dostać się na najwyższą lokatę będzie mieć też HAVU Gaming, które dwa tygodnie temu przegrało w decydującym meczu zbioru A z MAD Lions. Tym razem na Finów czekać będzie Cloud9, które wczoraj wyrzuciło za burtę rozgrywek Michała „MICHA” Müllera i jego kolegów z Teamu Envy. Złożony z trzech Amerykanów i dwóch zawodników z Południowej Afryki zespół zapomniał już o rozczarowującym występie podczas Intel Extreme Masters Katowice 2020 i jest teraz na najlepszej drodze, by zapewnić sobie wysokie rozstawienie w play-offach.

CZYTAJ TEŻ:
rallen poszedł w ślady MICHA, Polacy poza play-offami Flashpointa

Powtórny pojedynek stoczą MIBR i Gen.G Esports, które we Flashpoincie mierzyły się ze sobą już dwukrotnie. Najpierw w pierwszej fazie rywalizowały w finale drabinki przegranych grupy B, a kilka dni temu w finałowym meczu drabinki wygranych. W obu tych wypadkach lepsi okazali się Gabriel „FalleN” Toledo i spółka, którzy dzięki temu dziś będą mogli ustrzelić swoistego hat-tricka. Po raz pierwszy naprzeciwko siebie staną natomiast MAD Lions oraz bodajże największe zaskoczenie bieżącej fazy, FunPlus Phoenix. Zespół ze Stanów Zjednoczonych tuż przed startem rywalizacji zastąpił awaryjnie poprzednich reprezentantów FPX i poradził sobie znakomicie, eliminując po drodze Chaos Esports Club oraz c0ntact Gaming.

Niedzielny harmonogram prezentuje się następująco:

5 kwietnia

Finał grupy A

18:00 HAVU Gaming vs Cloud9 BO3

Finał grupy B

21:00 MIBR vs Gen.G Esports BO3
6 kwietnia

Finał grupy C

00:00 MAD Lions vs FunPlus Phoenix BO3

Wszystkie spotkania z angielskim komentarzem można będzie zobaczyć pod tym adresem. Po więcej informacji na temat Flashpoint Season 1 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Od najemnego do nieśmiertelnego, czyli o rangach w VALORANCIE słów kilka

Wiadomo, że w grach sieciowych przyjemność czerpie się wyłącznie z wygrywania. Owszem, świetna akcja czy widowiskowy frag dadzą nam chwilową satysfakc...