fot. ESL/Adam Łakomy

Grany poniedziałek: Polacy walczą w LOOT.BECIE i barażach o utrzymanie w ESEA MDL

W ten lany… ekhem… grany poniedziałek polscy gracze CS:GO ponownie muszą podzielić świętowanie Wielkanocy z obowiązkami na serwerze. Dziś bowiem nasi rodacy znów powalczą w internetowych spotkaniach – jedną areną zmagań będzie szósty sezon LOOT.BET/CS, drugą zaś baraże o utrzymanie w ESEA Mountain Dew League.

Po dwóch porażkach w lidze pod ścianą znalazło się x-kom AGO. Jastrzębie są już tylko o krok od eliminacji, a jeśli marzą jeszcze o udziale w play-offach  rozgrywek, muszą wygrać trzy kolejne batalie. I nawet dziś nie zapowiada się wyjątkowo łatwa przeprawa, bo naprzeciw podopiecznych Mikołaja „miNir0xa” Michałkowa stanie pro100, czyli ćwierćfinalista ostatniego sezonu MDL-a. W odwrotnej sytuacji znajduje się za to Paweł „dycha” Dycha i jego Sprout. Polak reprezentujący barwy niemieckiej organizacji błyszczy w ostatnim czasie formą, a jego ekipa należy do tych niepokonanych w bieżących rozgrywkach organizowanych przez LOOT.BETA. W związku z tym międzynarodowa piątka może dziś otrzymać przepustki do fazy pucharowej pod warunkiem, że pokona Team Heretics.

CZYTAJ TEŻ:
Wisła All in! Games prezentuje nowy skład CS:GO

Tego świątecznego wieczoru ruszają także baraże o utrzymanie w ESEA MDL. Do walki w tymże turnieju zmuszone są dwie polskie ekipy – Wisła All in! Games Kraków oraz Illuminar Gaming. Na niekorzyść rodzimych piątek działa jednak fakt, że muszą zachować one skład z fazy ligowej, a ten mocno różni się od zaprezentowanego w obu przypadkach dość niedawno odświeżonego wizerunku. To także jeden z powodów, dla których iHG prawdopodobnie nie zobaczymy dziś na serwerze, o czym wspomniał podczas wczorajszego streama Paweł „innocent” Mocek. On i koledzy celują w ESEA Climber Cup, do którego przepustkę może zapewnić im dobry wynik w nadchodzących ESL Mistrzostwach Polski.

Harmonogram poniedziałkowych meczów prezentuje się następująco:

13 kwietnia

LOOT.BET/CS Season 6

11:30 x-kom AGO vs pro100 transmisja BO3
14:30 Sprout vs Team Heretics transmisja BO3

baraże o ESEA Mountain Dew League 

18:00 Wisła All in! Games vs TheDice transmisja BO3
18:00 Illuminar Gaming vs Reason transmisja BO3
20:30 mecze 2. rundy drabinki wygranych oraz 1. rundy drabinki przegranych
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pechowa porażka Avka w Quake Pro League

W środku tabeli Quake Pro League Stage 3 panuje niesamowity ścisk. Różnice punktowe są naprawdę niewielkie, a do przetasowań dochodzi praktycznie co t...