STS
fot. K1ck eSports Club/Aleksandra Dorociak

Różnice w tabeli coraz wyraźniejsze. Piąty dzień Ultraligi za nami

Po pierwszym tygodniu sytuacja w klasyfikacji Alior Bank Ultraligi była bardzo zacięta. AGO ROGUE na szczycie, PRIDE na dnie, a pozostałych sześć formacji ex eaquo w szerokim środku tabeli. Kilkanaście dni później jednak wiemy już znacznie więcej – choć drużyny na skrajnych pozycjach nie uległy zmianie, to peleton rozbił się na dwie wyraźne strefy. I […]

Po pierwszym tygodniu sytuacja w klasyfikacji Alior Bank Ultraligi była bardzo zacięta. AGO ROGUE na szczycie, PRIDE na dnie, a pozostałych sześć formacji ex eaquo w szerokim środku tabeli. Kilkanaście dni później jednak wiemy już znacznie więcej – choć drużyny na skrajnych pozycjach nie uległy zmianie, to peleton rozbił się na dwie wyraźne strefy. I nie jest dobra informacja dla fanów piratesports oraz Gentlemen’s Gaming.

To właśnie te dwie formacje znajdują się niewiele powyżej PRIDE, ale co ważniejsze do wyżej usytuowanych zespołów tracą już co najmniej dwa oczka. To oznacza, że niezależnie od wyników jutrzejszych meczów pozostaną w najniższej trójce. A patrząc na ich środowych rywali… chyba pozostaną w tych rejonach na dłużej.

W lepszej sytuacji są Illuminar Gaming oraz K1ck Neosurf. I to nie tylko lepszej niż trójka ze spodu, ale też lepszej niż były przed startem dzisiejszych zmagań. Zarówno iHG, jak i K1ck, dopisały do swoich dorobków kolejne wygrane, a dzięki porażce Komputronik H34T w drugim dzisiejszym meczu na najniższym stopniu podium znajdują się teraz ex aequo trzy te ekipy.

Największe powody do zadowolenia mają natomiast gracze 7more7 Pompa Teamu oraz AGO ROGUE. Podopieczni Adriana „Zeturala” Dziadkowca wygrywając z H34T zepchnęli rywali na niższą lokatę i obecnie samotnie znajdują się na fotelu wicelidera. Na samym szczycie niezmiennie AGO ROGUE, które w meczu wieńczącym dzisiejszą rywalizację bezproblemowo pokonało piratesports.

Wyniki wszystkich dzisiejszych meczów Ultraligi:

23 czerwca
17:30 K1ck Neosurf 1:0 Gentlemen’s Gaming relacja
18:30 7more7 Pompa Team 1:0 Komputronik H34T relacja
19:30 Illuminar Gaming 1:0 PRIDE relacja
20:30 AGO ROGUE 1:0 piratesports relacja

Aktualna klasyfikacja grupowa:

# Drużyna M W P % wygranych
1. AGO ROGUE 5 5 0 100%
2. 7more7 Pompa Team 5 4 1 80%
3. Komputronik H34T 5 3 2 60%
3. K1ck Neosurf 5 3 2 60%
3. Illuminar Gaming 5 3 2 60%
6. Gentlemen’s Gaming 5 1 4 20%
6. piratesports 5 1 4 20%
8. PRIDE 5 0 5 0%
Legenda:
Awans do 2. rundy fazy pucharowej
Awans do ćwierćfinału fazy pucharowej
Brak awansu do fazy pucharowej

Kolejne mecze w ramach Ultraligi już jutro od 17:30. Na początek AGO ROGUE podejmie Gentlemen’s Gaming, a wkrótce po tym piratesports spróbuje przełamać swój impas w starciu z 7more7 Pompa Teamem. Najbardziej emocjonujące widowisko czeka nas w trzecim spotkaniu – wówczas do walki staną K1ck Neosurf oraz Illuminar Gaming. Pełny harmonogram i więcej informacji dotyczących Alior Bank Ultraligi znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO ROGUE dało solidną lekcję piratesports w Ultralidze

Zwycięska seria AGO ROGUE nie skończy się po pierwszym dniu trzeciego tygodnia Alior Bank Ultraligi. Paweł "Woolite" Pruski i spółka z łatwością pokon...