fot. ESL/Jak Howard

Polskie drużyny vs Nine to Five – starcie pierwsze

W poniedziałek czeka nas kilka spotkań z udziałem polskich drużyn i zawodników CS:GO, bez wątpienia jednak najwięcej dziać się będzie w Nine to Five. W online’owych rozgrywkach rusza bowiem faza rozgrywana w systemie szwajcarskim, w której udział weźmie aż pięć rodzimych formacji.

Już o godzinie 9:00 na serwerze zameldują się reprezentanci Izako Boars, na których czeka nie lada zadanie. Wszystko dlatego, że popularnym Dzikom przyjdzie zmierzyć się z FATE Esports, czyli ćwierćfinalistą ostatniego sezonu ESEA Mountain Dew League, a także uczestnikiem niedawnego cs_summit 6. Faworytami będą oczywiście Bułgarzy, którzy dwa tygodnie temu mieli już okazję podjąć IB – i wówczas wygrali 16:7. Trzy godzin później do walki przystąpi również AVEZ Esport, którego szanse na zwycięstwo prezentują się zdecydowanie lepiej niż w przypadku ekipy Piotra „izaka” Skowyrskiego. Dlaczego? Otóż rywalem Ośmiornic będzie Nexus Gaming z Rumunii, zespół bez większych sukcesów poza swoją ojczyzną.


>> PEŁNY HARMONOGRAM MECZÓW POLAKÓW <<


Ale to dopiero początek emocji. Już o 18:00 zobaczymy kolejny odcinek serialu pt. „Polskie derby”. Tym razem głównymi aktorami tego wydarzenia będą Illuminar Gaming oraz Wisła All in! Games Kraków, które ostatnim razem mierzyły się ze sobą jeszcze w fazie zasadniczej ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020. Tamten dwumecz zakończył się dwiema wygranymi iHG. A na koniec ponownie zobaczymy w akcji HONORIS. Za moment miną dwa miesiące od narodzin projektu Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego, ale na razie zaprezentował nam on tylko pojedyncze przebłyski. A jak będzie dziś? O to, by było przeciętnie postarają się gracze Wizards Esports Clubu, w tym też Piotr „morelz” Taterka.

Lista najciekawszych poniedziałkowych spotkań prezentuje się następująco:

6 lipca
09:00 Izako Boars vs FATE Esports BO3 transmisja
12:00 AVEZ Esport vs Nexus Gaming BO3 transmisja
18:00 Illuminar Gaming vs Wisła All in! BO3 transmisja
21:00 HONORIS vs Wizards Esports Club BO3 transmisja
(Kliknij „vs” wybranego meczu, aby przejść na jego podstronę)
Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Najważniejsze wydarzenia tygodnia: 29 czerwca – 5 lipca

Minął kolejny interesujący tydzień. W ostatnich dniach mogliśmy obserwować walkę o awans na Majora oraz poznaliśmy pierwszą drużynę pewną gry w Rio. P...