fot. ESL/Adam Łakomy

MAD Lions zagra w play-offach Eden Arena, sześcioosobowy skład Illuminar nie

Dzień bez Polaków walczących w internetowych rozgrywkach – dzień stracony. Na dzisiaj zaplanowanych było kilka meczów z udziałem naszych rodaków i jak to często bywa, jedni zostawili po sobie dobre wrażenie, podczas gdy drudzy zdecydowanie gorsze.

Najwięcej ekscytacji wywoływał pojedynek Wisły All in! Games Kraków z MIBR. Brazylijczycy przedwcześnie odpadli z ESL One Cologne, a jako że ich bootcamp w Europie został zaplanowany na dłużej, to wyrazili gotowość do gry w trzeciej edycji Nine to Five. Doskonale wiemy, z jakimi problemami boryka się na co dzień ekipa Gabriela „FalleNa” Toledo, niemniej notowana na 64. miejscu w światowym rankingu Biała Gwiazda nie powinna stanowić dla niej zagrożenia. A jak było na serwerze? Wynik rozszedł się już na wszystkie strony świata, więc tylko przypomnimy, że Polacy wygrali 2:1.

CZYTAJ TEŻ:
MIBR utonął w Wiśle! SZPERO i spółka lepsi od utytułowanych Brazylijczyków

We wtorek ruszył również dziewiąty tydzień tak lubianego przez rodzime zespoły Eden Arena: Malta Vibes. W trzeciej odsłonie zawodów Illuminar Gaming zgarnęło pełną pulę, jednak to było jeszcze przed transferem Pawła „innocenta” Mocka do MAD Lions. Tak się złożyło, że Illuminar i nowa ekipa innocenta trafiły do jednego zbioru, natomiast nie zmierzyły się w bezpośrednim starciu. Lwy wygrały bowiem swoje mecze z GamerLegion oraz Apeks, z kolei nadwiślańska piątka napisała dosłownie odwrotny scenariusz. Najpierw nie stawiła oporu Apeks, a w meczu eliminacyjnym musiała ustąpić GamerLegionowi. Eden Arena: Malta Vibes 9 będzie turniejem bez większej historii dla Illuminar, choć, szukając pozytywów, drużyna znów mogła sprawdzić w boju Filipa „tudsoNa” Tudeva (w pierwszej konfrontacji) oraz Tomasza „phr-a” Wójcika (w drugim spotkaniu).

Komplet wtorkowych wyników prezentuje się następująco:

25 sierpnia
12:00 Wisła All in! 2:1 MIBR Mirage 11:16
Train 16:13
Inferno 16:9
15:00 MAD Lions 19:16 GamerLegion Train
15:00 Illuminar Gaming 6:16 Apeks Nuke
16:45 MAD Lions 2:0 Apeks Vertigo 16:8
Mirage 16:11
19:00 Illuminar Gaming 1:2 GamerLegion Vertigo 13:16
Nuke 16:9
Mirage 14:16
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Słodko-gorzko-słodki dzień z European Masters. Pompa przegrywa, reszta Polaków triumfuje

Drugi dzień głównego turnieju European Masters 2020 Summer dobiegł końca. Dziś odbyły się kolejne mecze w grupach C oraz D, zaś w zbiorze oznaczonym l...