fot. ESL/Bart Oerbekke

AVEZ i Sprout na turnieju eliminacyjnym do Majora? Dlaczego nie!

We wtorek odbędą się kolejne mecze rodzimych formacji w ligach ESEA, nie ulega jednak wątpliwości, że dzień ten zdominowany będzie przez zupełnie inne zmagania. Dziś bowiem ruszają też zamknięte eliminacje do DreamHack Open Fall 2020, kolejnego turnieju eliminacyjnego do Majora.

Na linii startu zamelduje się w sumie siedmiu Polaków. Pięciu z nich przywdziewać będzie barwy AVEZ Esport i pod tym tagiem przystąpią do starcia z międzynarodowym składem c0ntact Gaming. Co ciekawe, oba zespoły mierzyły się już ze sobą niespełna miesiąc temu w ramach Eden Arena: Malta Vibes i wówczas górą byli Paweł „byali” Bieliński i jego koledzy. Równolegle swoje boje toczyć będzie też Sprout, czyli ekipa Pawła „dychy” Dychy i Michała „snatchiego” Rudzkiego. Podopieczni niemieckiej organizacji swoją przygodę z zamkniętym turniejem eliminacyjnym zaczną od potyczki z bułgarskim FATE Esports. Warto w tym miejscu wspomnieć, że pierwszy dzień zmagań może być dla polskich graczy jednocześnie ostatnim – ale stanie się tak tylko jeżeli doznają oni dwóch porażek z rzędu.

CZYTAJ TEŻ:
Niepokonany PACT vs niepewne Gaminate na koniec 3. tygodnia ESL MP

W międzyczasie dwie szanse na poprawienie swojego punktowego bilansu i wskoczenie na fotel lidera ESEA Advanced będą mieć Izako Boars. Popularne Dziki wygrały wszystkie cztery dotychczasowe mecze i wydają się na razie pewnie zmierzać w kierunku powrotu do Mountain Dew League, tym razem jednak na ich drodze staną SJ Gaming z Finlandii oraz międzynarodowy skład ZEROZONE. W dywizji Main o szósty triumf z rzędu postarają się natomiast los kogutos, którzy podejmą Conquer Gaming. Dzień zakończą natomiast Emeritos Banditos, którzy po średnim początku sezonu zanotowali trzy kolejne zwycięstwa, a dziś podczas starcia z Authorized games Class będą mogli zgarnąć także i czwarte.

Lista najciekawszych wtorkowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

22 września
15:00 AVEZ Esport vs c0ntact Gaming BO3 transmisja
15:00 Sprout vs FATE Esports BO3 transmisja
18:00 Izako Boars vs SJ Gaming BO1 transmisja
19:00 2. runda UB eliminacji do DH Open Fall (AVEZ/Sprout) BO3
19:00 1. runda LB eliminacji do DH Open Fall (AVEZ/Sprout) BO3
20:00 Izako Boars vs ZEROZONE BO1 transmisja
20:00 los kogutos vs Conquer Gaming BO1
22:00 Emeritos Banditos vs Authorized games Class BO1 transmisja
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Niepokonany PACT vs niepewne Gaminate na koniec 3. tygodnia ESL MP

Szybko poszło. Trzecia kolejka ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020 dopiero się zaczęła, a już dziś się kończy. Zwieńczy ją dwumecz pomiędzy niepokonanym...