fot. ESL/Jak Howard

Rusza 4. kolejka ESL MP, a w niej – Izako Boars dzień po triumfie, debiut TUDSONA w AVEZ

Czwarta kolejka ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020 bez wątpienia zapowiada się interesująco. Przed nami debiut, testy formy oraz zwyczajnie ciekawe pojedynki, które koniec końców mogą mieć niebagatelny wpływ na kształt tabeli na końcu fazy zasadniczej.

Poniedziałkowe zmagania rozpocznie dwumecz z udziałem AVEZ Esport. A wspominamy o tym nie bez powodu, bo po raz pierwszy w barwach popularnych Ośmiornic zaprezentuje się Filip „TUDSON” Tudev, który kilka dni temu został zaangażowany w roli zmiennika. 20-latek, który pierwszą połowę roku spędził w Teamie Secret, będzie tymczasowo zastępował Kamila „KEia” Pietkuna, zaś pierwszą okazją, by pokazał on swoje możliwości, będzie poniedziałkowe starcie z Pompa Teamem. Nie ulega wątpliwości, że akurat podopieczni Macieja „szemrona” Szemraja nie są w najlepszych nastrojach – wszak dopiero co zanotowali fatalny występ na Esport Tour PRO, podczas którego nie wygrali ani jednego meczu i dziś też wydaje się, że raczej im się to nie uda.


Aktualne informacje o ESL Mistrzostwach Polski znajdziesz w naszej relacji:


O 20:30 na serwerze zameldują się natomiast świeżo upieczeni mistrzowie omawianego wyżej Esport Tour PRO, czyli Izako Boars. Popularne Dziki jako jedyne spośród ośmiu uczestników nie doznały ani jednej porażki – ba, Mateusz „TOAO” Zawistowski i spółka nie stracili nawet mapy. A to oznacza, że być może w końcu uda im się poprawić swoją sytuację w ESL Mistrzostwach Polski, gdzie na razie IB zgromadziło zaledwie jeden punkt. Okazja ku temu będzie zresztą przednia, bo zespół mierzyć się będzie z Teamem Gaminate, który ograł już zaledwie wczoraj podczas półfinału wspomnianej online’owej imprezy. Warto jednak zaznaczyć, że beniaminek w niedzielę bronił się dzielnie i teraz też raczej pokornie broni nie złoży.

Poniedziałkowy harmonogram ESL Mistrzostw Polski prezentuje się następująco:

28 września
18:30 AVEZ Esport vs Pompa Team BO1
19:30 Pompa Team vs AVEZ Esport BO1
20:30 Team Gaminate vs Izako Boars BO1
21:30 Izako Boars vs Team Gaminate BO1

Mecze wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

vengeurR dołączył do Avka na fotelu lidera europejskiej Quake Pro League

W czwartej kolejce Quake Pro League Season 2 Maciej "Av3k" Krzykowski odpoczywał od trudów ligowej rywalizacji. Jego absencję skrzętnie wykorzystali j...