fot. Wisła All iN!/Jeremi Śpiewak

Pierwszy krok postawiony, czas na drugi. Wisła po kolejne zwycięstwo w LOOT.BET/CS

Przed nami kolejne mecze z udziałem polskich graczy w ligach ESEA. Niemniej najważniejszego punktu dnia powinniśmy upatrywać w LOOT.BET/CS Season 8, gdzie reprezentanci Wisły All in! Games Kraków powalczą dziś o drugie z rzędu zwycięstwo.

Kilka dni temu Biała Gwiazda pokonał Apkes, stawiając tym samym pierwszy krok na drodze do play-offów. Drugi krok może zostać postawiony w niedzielę, ale to pod warunkiem, że rodzima piątka znowu opuści serwer z tarczą. A o to niekoniecznie będzie łatwo, bo tym razem podopiecznym Mariusza „Loorda” Cybulskiego przyjdzie mierzyć się z HAVU Gaming. Będzie to drugie w tym roku bezpośrednie starcie Polaków i Finów – poprzednie wygrali ci drudzy, triumfując 2:0 podczas siódmego sezonu LOOT.BET/CS. Niemniej teraz Wiślacy będą mieć po swojej stronie Patryka „ponczka” Witesa, po którego przyjściu gra nadwiślańskiego składu wyraźnie się poprawiła, można więc przyjąć, że to od postawy 25-latka w dużej mierze zależeć będzie ewentualny sukces drużyny.

CZYTAJ TEŻ:
AVEZ ma patent na Flashpointa. Polacy z awansem do zamkniętych eliminacji!

Po kolejne punkty w ligach ESEA ruszą z kolei Pompa Team i Team Gaminate. Obie dotychczas radziły sobie ze zmiennym szczęście, odnosząc zarówno porażki, jak i zwycięstwa, toteż ich los nie jest jeszcze przesądzony. Jako pierwsza swojej szansy poszuka Pompa, która podejmie Finów z Exen esports, którzy w tym sezonie już siedmiokrotnie schodzili z mapy pokonani. Kilka godzin później Gaminate zagra z holenderskim Amsterdam Kings i w razie ewentualnej wygranej poprawi swój ujemny na ten moment bilans. Co znaczące, w akcji zobaczymy też Polaków w składach międzynarodowych – Adrian „SAYN” Łączyński ze swoim KPI Gaming stanie naprzeciwko Winstrike Teamu, natomiast Team Excellency z Rafałem „sanym” Pietrzakiem sprawdzi Tenerife Titans.

Lista najciekawszych niedzielnych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

11 października
16:30 Wisła All in! vs  HAVU Gaming BO3 transmisja
17:00 KPI Gaming vs  Winstrike Team BO1
17:00 Pompa Team vs  Exen esports BO1
20:00 Team Gaminate vs  Amsterdam Kings BO1
20:00 Team Excellency vs  Tenerife Titans BO1
Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FaZe i OG po triumf w IEM New York 2020. Sprawdź ofertę STS-u na finał

Na początku tygodnia osiem formacji stanęło na linii startu, by powalczyć o triumf w europejskiej dywizji Intel Extreme Masters New York 2020: Online....