fot.. BLAST Premier

Astralis z G2, Evil Geniuses z Na`Vi. Znamy grupy BLAST Premier Fall

Wczoraj organizatorzy BLAST Premier Fall zaprezentowali nam ostateczną listę uczestników, którzy wezmą udział w nadchodzącej imprezie. Dziś natomiast poznaliśmy podział na grupy, co oznacza, że wiemy już, z kim przyjdzie się zmierzyć gościom zza oceanu.

Niezwykle ciekawie zapowiada się grupa C, w której znajdziemy przedstawicieli Europy w postaci G2 Esports i Astralis, a także FURIĘ Esports i MIBR z Brazylii. Szczególnie obecność ostatniej z ekip może zaskakiwać, bo obecnie nie posiada ona pełnego składu, ale według ostatnich plotek ma poszukiwać zmienników, którzy byliby skłonni ją wspomóc. Warto też wyczekiwać na ewentualny mecz Astralis z FURIĄ, który można by uznać za prawdziwy finał ESL Pro League – wszak naprzeciwko siebie stanęliby wówczas zwycięzca dywizji europejskiej i północnoamerykańskiej.

CZYTAJ TEŻ:
Plotki potwierdzone – es3tag przejdzie z Astralis do Cloud9

Do zbioru A trafili natomiast Evil Geniuses, czyli zwycięzcy regionalnych zmagań w ramach wiosennej odsłony BLAST Premier. Tym razem będą musieli oni poradzić sobie m.in. z Mateuszem „mantuu” Wilczewskim i jego OG, ale także i zawsze groźnym Natus Vincere. Z kolei w zbiorze B znajdziemy Complexity Gaming, które wiosną mogło świętować mistrzostwo rozgrywek na Starym Kontynencie. Co ciekawe, zespół ten znalazł się w najbardziej europejskim zbiorze, w którym umieszczono wyłącznie składy z naszej części świata.

Podział na grupy prezentuje się następująco:

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Evil Geniuses BIG Astralis
Natus Vincere Complexity Gaming FURIA Esports
Ninjas in Pyjamas FaZe Clan G2 Esports
OG Team Vitality MIBR

BLAST Premier Fall 2020 odbędzie się między 26 października a 4 listopada. Łączna pula nagród zawodów wyniesie 150 tysięcy dolarów – ponadto do zdobycia będzie też sześć miejsc na zaplanowanych na grudzień jesiennych finałach.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Nuguri, DAMWON Gaming, Worlds 2020

Znamy pierwszego półfinalistę Worldsów! DAMWON Gaming wysyła DRX do domu

Mistrzostwa Świata League of Legends 2020 wkraczają w decydującą fazę. Po zaciętej rywalizacji w fazie grupowej w grze o tytuł pozostało osiem najleps...