fot. Polska Liga Esportowa

Izako Boars podejmą dziś Virtus.pro. Prezentujemy wtorkowy rozkład jazdy

Niedawno ruszył kolejny etap betway Nine to Five, faza zasadnicza rozgrywek ESEA zbliża się powoli ku końcowi, a do tego wszystkiego dochodzi jeszcze Polska Liga Esportowa. Dzieje się więc sporo, nic więc dziwnego, że dziś sporo będzie także również spotkań z udziałem rodzimych graczy i formacji.

Już o 9 rano swojej szansy na punkty w Nine to Five poszuka Illuminar Gaming, które wczoraj poległo z x6tence. Warto jednak dodać, że z powodu problemów technicznych swoim kolegom nie mógł pomóc Paweł „reatz” Jańczak – jego miejsce awaryjnie zajął Mateusz „n0tice” Wolniak z M1 Gaming, ale nie uchronił drużyny przed porażką. Co znaczące, jeżeli Illuminaci przegrają i dziś, to znajdą się na skraju eliminacji. Problem w tym, że podobnej sytuacji jest Actina PACT, czyli najbliższy rywal iHG. Na drugim biegunie znajdują się natomiast Izako Boars, którzy tydzień zaczęli od wygranej z SJ Gaming. Niemniej teraz będzie trudniej, bo w 2. rundzie naprzeciwko Dzików staną triumfatorzy niedawnego Intel Extreme Masters New York z Virtus.pro.

CZYTAJ TEŻ:
Trio z dawnego Illuminar znowu razem!

W ESEA Mountain Dew League dwie szanse na podreperowanie swojego bilansu będą mieć Wisła All in! Games Kraków oraz Sprout. Biała Gwiazda w przypadku wywalczenia kompletu zwycięstw będzie mogła nawet wskoczyć na podium MDL-a, z kolei zespół Pawła „dychy” Dychy i Michała „snatchiego” Rudzkiego ma szansę powrócić na fotel lidera. W dywizji Advanced w akcji zobaczymy z kolei Team Gaminate, który nadal nie może być pewny gry w play-offach. Co ciekawe, nie będzie to jedyna okazja, by przyjrzeć się Sebastianowi „fr3ndowi” Kuśmierzowi i spółce, bo później w grupie profesjonalnej Polskiej Ligi Esporowej czeka ich także mecz z Dr Pepper Teamem.

Lista najciekawszych wtorkowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

27 października
09:00 Illuminar Gaming vs Actina PACT BO3 transmisja
15:00 Izako Boars vs Virtus.pro BO3 transmisja
17:00 Wisła All in! vs Galaxy Racer Esports BO1 transmisja
18:00 Olej Napędowy vs Cyberwolves BO3 transmisja
18:15 Wisła All in! vs forZe BO1 transmisja
18:15 Sprout vs Nexus Gaming BO1 transmisja
19:00 Team Gaminate vs JerseyBoys BO1
19:30 Sprout vs FATE Esports BO1 transmisja
21:00 Dr Pepper Team vs Team Gaminate BO3 transmisja
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESL MP: Wisła pewna pierwszego miejsca, coraz trudniejsza sytuacja Pompy i PLMIXU

Poniedziałki z ESL Mistrzostwami Polski Jesień 2020 zawsze kojarzyły się ze sporą liczbą spotkań. Nie inaczej było dziś, gdy kibice mogli śledzić 4 dw...