STS
fot. Polska Liga Esportowa

Izako Boars podejmą dziś Virtus.pro. Prezentujemy wtorkowy rozkład jazdy

Niedawno ruszył kolejny etap betway Nine to Five, faza zasadnicza rozgrywek ESEA zbliża się powoli ku końcowi, a do tego wszystkiego dochodzi jeszcze Polska Liga Esportowa. Dzieje się więc sporo, nic więc dziwnego, że dziś sporo będzie także również spotkań z udziałem rodzimych graczy i formacji.

Już o 9 rano swojej szansy na punkty w Nine to Five poszuka Illuminar Gaming, które wczoraj poległo z x6tence. Warto jednak dodać, że z powodu problemów technicznych swoim kolegom nie mógł pomóc Paweł „reatz” Jańczak – jego miejsce awaryjnie zajął Mateusz „n0tice” Wolniak z M1 Gaming, ale nie uchronił drużyny przed porażką. Co znaczące, jeżeli Illuminaci przegrają i dziś, to znajdą się na skraju eliminacji. Problem w tym, że podobnej sytuacji jest Actina PACT, czyli najbliższy rywal iHG. Na drugim biegunie znajdują się natomiast Izako Boars, którzy tydzień zaczęli od wygranej z SJ Gaming. Niemniej teraz będzie trudniej, bo w 2. rundzie naprzeciwko Dzików staną triumfatorzy niedawnego Intel Extreme Masters New York z Virtus.pro.

CZYTAJ TEŻ:
Trio z dawnego Illuminar znowu razem!

W ESEA Mountain Dew League dwie szanse na podreperowanie swojego bilansu będą mieć Wisła All in! Games Kraków oraz Sprout. Biała Gwiazda w przypadku wywalczenia kompletu zwycięstw będzie mogła nawet wskoczyć na podium MDL-a, z kolei zespół Pawła „dychy” Dychy i Michała „snatchiego” Rudzkiego ma szansę powrócić na fotel lidera. W dywizji Advanced w akcji zobaczymy z kolei Team Gaminate, który nadal nie może być pewny gry w play-offach. Co ciekawe, nie będzie to jedyna okazja, by przyjrzeć się Sebastianowi „fr3ndowi” Kuśmierzowi i spółce, bo później w grupie profesjonalnej Polskiej Ligi Esporowej czeka ich także mecz z Dr Pepper Teamem.

Lista najciekawszych wtorkowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

27 października
09:00 Illuminar Gaming vs Actina PACT BO3 transmisja
15:00 Izako Boars vs Virtus.pro BO3 transmisja
17:00 Wisła All in! vs Galaxy Racer Esports BO1 transmisja
18:00 Olej Napędowy vs Cyberwolves BO3 transmisja
18:15 Wisła All in! vs forZe BO1 transmisja
18:15 Sprout vs Nexus Gaming BO1 transmisja
19:00 Team Gaminate vs JerseyBoys BO1
19:30 Sprout vs FATE Esports BO1 transmisja
21:00 Dr Pepper Team vs Team Gaminate BO3 transmisja
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESL MP: Wisła pewna pierwszego miejsca, coraz trudniejsza sytuacja Pompy i PLMIXU

Poniedziałki z ESL Mistrzostwami Polski Jesień 2020 zawsze kojarzyły się ze sporą liczbą spotkań. Nie inaczej było dziś, gdy kibice mogli śledzić 4 dw...